Інтерфакс-Україна
18:50 20.10.2020

Екс-акціонер ПриватБанку Боголюбов подав три позови до Господарського суду Києва проти банку

2 хв читати
Екс-акціонер ПриватБанку Боголюбов подав три позови до Господарського суду Києва проти банку

Екс-акціонер нині державного ПриватБанку (Київ) Геннадій Боголюбов 15 жовтня подав три позови до Господарського суду Києва проти банку, свідчать дані, розміщені на порталі судової влади.

Згідно з ними, відповідачами у справі №910/15737/20 за позовом Боголюбова, предметом якого є визнання недійсним договору, виступають Кабінет Міністрів, ПриватБанк, Укргазбанк, Міністерство фінансів і Фонд гарантування вкладів фізосіб (ФГВФО). Суддею призначено Тетяну Ващенко.

Справу №910/15738/20 за позовом до Кабміну та ПриватБанку про визначення розміру статутного капіталу та розміру частки акцій було розподілено на суддю Євгена Павленка.

Третю справу №910/15734/20 за позовом до Кабміну, ПриватБанку, ТОВ "Солід Дніпро" й Укрексімбанку про витребування майна з чужого незаконного володіння розглядатиме суддя Ярослав Маринченко, свідчать розміщені дані.

Крім того, 15 жовтня Боголюбов подав позов до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) і Кабміну про визнання права власності (справа №910/15739/20), суддею за яким було визначено Олену Чинчин.

Як повідомлялося, уряд України 18 грудня 2016 року, пославшись на пропозицію НБУ та колишніх акціонерів ПриватБанку, найбільшими з яких на той момент були Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов, ухвалив рішення про націоналізацію цієї найбільшої на українському ринку фінустанови та влив у її капітал понад 155 млрд грн.

Екс-власники банку вважають проведену націоналізацію, в результаті якої вони повністю позбулися своїх акцій, незаконною, тоді як ПриватБанк і держава вимагають від них додаткового відшкодування збитків.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росіяни пошкодили залізничну інфраструктуру у Фастові: "Укрзалізниця" вносить зміни в приміські маршрути

Росіяни вночі атакували Дніпропетровську область: постраждали цивільні об’єкти та дитина

Головнокомандувач ЗСУ привітав військових із Днем Збройних сил України: Потом і кров’ю йдемо до мети

ОВА: Четверо цивільних поранені внаслідок обстрілів 25 населених пунктів Запорізького району

Окупанти за добу втратили 1 180 осіб та 131 од. спецтехніки

Польща підняла винищувачі через активність російської дальньої авіації

6 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Нацполіція Ірландії відкрила розслідування через дрони, зафіксовані під час візиту Зеленського

Бундестаг Німеччини спростив депортації іноземців та запровадив жорсткіші правила набуття громадянства

Ворог атакував Київщину дронами та ракетами, поранено троє людей – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА