19:12 18.10.2020

Ізраїль приступив до поетапного виходу з повторного режиму ізоляції

1 хв читати
Ізраїль приступив до поетапного виходу з повторного режиму ізоляції

Влада Ізраїлю в зв'язку зі зниженням показників захворюваності коронавірусом COVID-19 у неділю почала поступове скасування другого за рік режиму ізоляції, що тривав близько місяця, повідомляє видання "Таймс оф Ізраел".

Так, тепер жителі Ізраїлю можуть переміщатися на відстань понад 1 км від будинку. Дозволено збиратися в групи до 10 осіб у приміщенні і до 20 на свіжому повітрі. Знову можуть відкритися дитячі дошкільні установи та установи денного догляду за дітьми, ресторанам дозволяють працювати на винос, а комерційні заклади можуть працювати без прийому відвідувачів.

Також жителів знову пускатимуть на пляжі і в національні парки.

Тим часом, нагадує видання, повернення до звичайного ритму життя має відбутися поетапно - до 21 лютого 2021 року. Крім того, влада попереджала, що якщо епідеміологічна ситуація погіршиться, то обмежувальні заходи можуть бути введені знову.

За даними "Таймс оф Ізраел", напередодні за добу виявили 395 випадків коронавірусу, тоді як за три тижні до цього за добу діагностували до 8 тис. випадків. Видання уточнює, що, хоча масштаби тестування у вихідні дні в країні скоротилися, однак кількість позитивних результатів тестів на COVID-19 істотно впала - з 15% у кінці вересня до 2,8%.

Всього в Ізраїлі виявлені 302 832 випадки коронавірусу. Померли 2190 осіб, інфікованих COVID-19.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА