Інтерфакс-Україна
13:28 17.10.2020

Суд Києва заарештував на 2 місяці чоловіка, який напав на військовослужбовця і волонтера партії "Удар"

1 хв читати
Суд Києва заарештував на 2 місяці чоловіка, який напав на військовослужбовця і волонтера партії "Удар"

За клопотанням Київської місцевої прокуратури №9 чоловікові, який завдав численні ножові поранення волонтеру партії "Удар" і учаснику АТО, обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою строком на 60 днів.

"Термін дії постанови визначено до 12 грудня 2020 року. Підозрюваний перебуватиме в Київському слідчому ізоляторі", – повідомляє прес-служба Київської міської прокуратури.

Як повідомлялося, напад на волонтера стався в Солом'янському районі Києва ввечері 14 жовтня. Постраждалий роздавав газети, коли до нього підійшов невідомий, спровокував конфлікт і наніс йому удари ножем. Волонтера госпіталізували у важкому стані.

Нападника одразу затримали. Йому повідомлено про підозру у закінченому замаху на умисне вбивство (ч.2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 КК України). Санкція статті передбачає від 7 до 15 років позбавлення волі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог за добу втратив 174 особи на покровському напрямку - Генштаб

Активність БПЛА ускладнює відновлення залізничної інфраструктури поблизу Коростеня - "Укрзалізниця"

"Довженко-Центр" отримає додаткове фінансування у 2025р

Навроцький на зустрічі з українською делегацією не використовував слів про "бандерівців" і "український націоналізм" - голова УІНП Алфьоров

"Громадське" вважає заяву СБУ щодо очільника СБУ в Одеській області спробою дискредитації журналістського розслідування

Зеленський попросив депутатів і уряд підготувати пропозиції по визначенню нових підходів до святкових днів

Зеленський очікує завтра зранку доповідь від Умєрова та Гнатова щодо підготовлених документів з представниками Трампа

Мінрозвитку планує на 2026р угоду про міжнародні автоперевезення з Албанією та початок перевезень з Марокко

СБУ: Російські спецслужби намагалися влаштувати провокацію проти очільника Служби безпеки в Одеській області

"Укренерго" у вівторок застосовуватиме обмеження електроенергії в більшості регіонів України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА