13:47 16.10.2020

Більшість українців вважає за краще отримувати новини через Facebook - опитування

2 хв читати
Більшість українців вважає за краще отримувати новини через Facebook - опитування

Facebook є найпопулярнішою соцмережею для отримання новин, свідчить дослідження соціологічної компанії InMind.

Згідно з результатами опитування, оприлюдненими на прес-конференції у п'ятницю в Києві, 90% респондентів користуються інтернетом. На запитання, як часто вони користуються інтернетом, 77% відповіли, що щодня, 9% - 2-4 рази на тиждень, 2% - раз на тиждень, 2% - рідше, ніж раз на тиждень, а 10% відповіли, що взагалі не користуються інтернетом.

На запитання, з якою ціллю ви використовуєте інтернет регулярно, 71% відповіли, що для використання служб відправки повідомлень, 69% - для пошуку необхідної інформації, 57% - спілкування в соцмережах, 49% - для отримання новин, 45% - перевірка електронної пошти, 45% - перегляд відео, 40% - покупки в інтернеті, 37% - онлайн-платежі, 26% - прослуховування аудіо, 20% - онлайн-ігри, 19% - інтернет-телебачення, 13% - для розміщення власного контенту, 5% - прослуховування радіо.

На запитання, якими соціальними мережами респонденти користуються хоча б раз на місяць, 72% відповіли, що месенджером Viber, 69% - Facebook, 58% - YouTube, 46% - Instagram, 38% - Telegram, 8% - "ВКонтакте" і 5% - Twitter.

Водночас на запитання, яку соцмережу ви використовуєте для отримання новин, 18% відповіли, що месенджер Viber, 47% - Facebook, 30% - YouTube, 18% - Instagram, 21% - Telegram, 2% - "ВКонтакте" і 1% - Twitter.

Загальнонаціональне дослідження провела соціологічна компанія InMind на замовлення міжнародної організації Internews, яка реалізує "Медійну програму в Україні", за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Опитування проводилося у липні-серпні 2020 року, проведено 4 тис. інтерв'ю, зокрема по 300 інтерв'ю у 12 областях: Київська, Вінницька, Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Сумська, Харківська та Херсонська області. Репрезентативна частина - 1 630 інтерв'ю. Всі інтерв'ю проводилися в містах із населенням понад 50 тис. осіб. Похибка вибірки з ймовірністю 0,95% не перевищує 2,5%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

У результаті стрілянини під час передвиборчого виступу Трампа один учасник мітингу загинув, ще двох було важко поранено

Армія РФ за добу втратила близько 1320 військовослужбовців

Армія РФ за добу понад 370 разів обстріляла 11 населених пунктів Запорізької області, є поранений

РФ вивела чотири бойові кораблі в Азовське море

14 липня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Світові лідери засудили стрілянину на мітингу Трампа і висловилися проти політичного насильства

Посол Маркарова про замах на Трампа: Терору і насильству не повинно бути місця, усі винні мають бути притягнуті до відповідальності

Трамп повідомив про травму, отриману внаслідок стрілянини на мітингу, і подякував правоохоронцям за швидке реагування

Байден про стрілянину на мітингу Трампа: Ми повинні об'єднатися як одна нація, щоб засудити це

Стрілка, який брав участь в інциденті на мітингу Трампа в Пенсільванії, імовірно, було вбито - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА