20:28 11.10.2020

Всі станції метро Мінська, де відбувається чергова акція протесту, відкрилися для пасажирів

1 хв читати
Всі станції метро Мінська, де відбувається чергова акція протесту, відкрилися для пасажирів

Мінський метрополітен повідомив про відновлення повноцінної роботи всіх станцій "підземки" столиці, де в неділю проходить чергова несанкціонована акція протесту.

"О 18:00 відкриті всі станції метро. Метрополітен працює в штатному режимі", - йдеться в повідомленні метрополітену в Telegram.

У Білорусі вже понад два місяці тривають акції протесту проти підсумків виборів президента, які пройшли 9 серпня. Переможцем оголошений чинний глава держави Олександр Лукашенко, який займає цей пост з 1994 року. Опозиція не визнала оголошені владою підсумки виборів, вважає їх сфальсифікованими.

Наймасовіші акції протесту проходять у Мінську в неділю. На їх фоні в столиці тимчасово закриваються деякі станції метро, а також знижується пропускна здатність мобільного інтернету.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міносвіти: 61 український університет увійшов до рейтингу SCImago Institutions Rankings 2025

ЗСУ завдали ударів по низці стратегічних об’єктів агресора - Генштаб

Перед Великодніми святами на внутрішньому ринку активізувався попит на молочні консерви - аналітики

Президентський борт приземлився у Саудівській Аравії

Сирський: Наразі загрози оточення наших підрозділів в Курській області немає

З початку доби активніше всього росіяни атакують на торецькому напрямку– Генштаб ЗСУ

Наступний саміт щодо України відбудеться у Великій Британії у суботу - ЗМІ

Відключення опалення в Києві залежатиме від температурних показників – КМДА

У Львівській області повідомлено про підозру учасникам групи, які виготовляли фальшиві документи для військовозобов’язаних – прокуратура

Україна та Туреччина домовилися розширити співпрацю, зокрема взаємодію міст і регіонів - Офіс президента

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА