Інтерфакс-Україна
17:42 16.09.2020

Білоруській опозиціонерці Колесниковій пред'явлено звинувачення, вона залишається під вартою

1 хв читати
Білоруській опозиціонерці Колесниковій пред'явлено звинувачення, вона залишається під вартою

 Слідство пред'явило офіційне звинувачення у заподіяння шкоди національній безпеці Білорусі члену президії Координаційної ради опозиції Марії Колесниковій.

"Слідчі сьогодні пред'явили Марії Колесниковій звинувачення за ч. 3 ст. 361 (заклики до дій, спрямованих на заподіяння шкоди національній безпеці Республіки Білорусь, вчинені з використанням ЗМІ та мережі інтернет) КК РБ", - повідомили в слідчому комітеті республіки.

Там зазначили, що опозиціонерка залишається під вартою.

Розслідування триває.

У Білорусі вже понад місяць тривають багатотисячні акції протесту проти результатів виборів президента, які відбулися 9 серпня. Переможцем оголошено чинного главу держави Олександра Лукашенка, який обіймає цю посаду з 1994 року. Опозиція не визнала оголошені владою результати виборів, вважає їх сфальсифікованими.

18 серпня прихильники колишнього кандидата в президенти Світлани Тихановської створили Координаційну раду з метою транзиту влади у країні шляхом проведення нових виборів. Влада Білорусі вважає цей орган неконституційним.

На сьоголні практично всі члени президії ради або затримані, або перебувають за межами Білорусі.

7 вересня затримали Колесникову. 9 вересня Слідчий комітет Білорусі повідомив, що Колесникову заарештували у справі про заклики до захоплення влади.

Адвокат Людмила Казак заявила, що її підзахисна розцінює те, що відбувалося з нею останніми днями, як викрадення, а звинувачення вважає абсурдним і політично мотивованим.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Радник президента України закликав Путіна "задіяти мозок", щоб усвідомити шляхи до миру

МАГАТЕ запросила доступ для перевірки інформації про пошкодження дизельного резервуара на ЗАЕС

Французькі прокурори запросили сім років в'язниці для Саркозі у справі про незаконне фінансування передвиборчої кампанії

Українська делегація провела низку зустрічей у Великій Британії в межах ініціативи Bring Kids Back UA

В Києві через аварію на кабельних лініях без світла залишається 73 будинки - ДТЕК

Голова МЗС Естонії вручив голові МЗС Німеччини Хрест за заслуги на знак її відданості Україні та НАТО

Нідерланди прискорять надання фінансової допомоги України

У селі Комиші Сумської області троє загиблих у пожежі, серед них дитина – ДСНС

Після атаки БПЛА виникла пожежа на території об'єкту інфраструктури та загоряння дачних будинків - начальник Запорізької ОВА

Єрмак: Лондон готовий підтримувати Україну до повного звільнення всіх депортованих українських дітей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА