Інтерфакс-Україна
09:51 03.09.2020

Затримано осіб, котрі замінували офіс "ОПЗЖ" у Києві, - прокуратура

2 хв читати
Затримано осіб, котрі замінували офіс "ОПЗЖ" у Києві, - прокуратура

Під процесуальним керівництвом Київської місцевої прокуратури №6 повідомлено про підозру двом особам, причетним до мінування офісного приміщення в центрі столиці.

"Так, 9 серпня 2020 року до поліції надійшло повідомлення про те, що на паркані біля офісного приміщення на вулиці Великій Васильківській виявлено саморобний вибуховий пристрій. Вказаний пристрій складався з бурової тротилової шашки, електродетонатора з проводами живлення, під’єднаними до мобільного телефону. Фахівцями вибухотехнічної служби небезпечний предмет був знешкоджений", - повідомляє в четвер прес-служба прокуратури Києва.

Під час досудового розслідування правоохоронці встановили осіб, причетних до цього злочину, і затримали їх. Ними виявилися двоє чоловіків, 1981-го і 1982 р.н. Один із них колишній правоохоронець, інший - проходив службу в зоні АТО.

"У вівторок, 2 вересня 2020 року, за місцями проживання та реєстрації затриманих проведено обшуки, у ході яких вилучено тротилові шашки, електродетонатори, гранати РГД-5 та запали до них, понад 500 набоїв різного калібру та допоміжні засоби для виготовлення вибухівки", - йдеться в повідомленні.

Затриманим повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 263 КК України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) та вирішується питання про обрання їм запобіжного заходу.

Правоохоронці встановлюють походження вилученого і мотиви його зберігання.

У повідомленні столичної прокуратури не повідомляється, кому належить замінований офіс. Водночас, як стало відомо агентству "Інтерфакс-Україна", йдеться про офіс партії "Опозиційна платформа - За життя".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Правоохоронці припинили схему з подрібнення бізнесу й відшкодували в держбюджет 25 млн грн податків

САП вимагає визнати необґрунтованими активи колишнього начальника Кременчуцького РТЦК

Близько 12,5 тис. багатодітних сімей отримають одноразову матеріальну допомогу в розмірі 7500 грн – КМДА

Майже половина компаній-членів AmCham очікують припинення вогню або мирного врегулювання війни в Україні у 2026р.

Конкурсна комісія з відбору очільника АРМА продовжила термін подачі документів до 9 лютого через малу кількість заявок

У Харкові одна загибла, одна людина зникла безвісти, ще 8 постраждали через ворожий авіаудар

Уродженець Макіївки, який воював проти ЗСУ на Харківському та Луганському напрямках, отримав 15 років ув'язнення

Ринок юрпослуг у 2025р. незначно зростав, у 2026р. зростання проявиться у збільшенні вартості юрпослуг – думка

Дві людини дістали поранень у Запоріжжі через ворожий удар

У Харкові вже 4 постраждалих - Синєгубов

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА