Інтерфакс-Україна
20:47 31.08.2020

У школах 21 адміністративно-територіальної одиниці навчання не проводитимуть до виходу з "червоної зони"

2 хв читати
У школах 21 адміністративно-територіальної одиниці навчання не проводитимуть до виходу з "червоної зони"

У школах 21 адміністративно-територіальної одиниці, що перебуває у "червоній" зоні COVID-19, навчання 1 вересня не розпочнеться і не відбуватиметься доти, доки ця адміністративно-територіальна одиниця не вийде з "червоної зони", повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

"У тих регіонах, де у нас "червоний" рівень небезпеки, а це 21 адміністративно-територіальна одиниця, там навчання в школах не проводитимуть доти, доки є "червоний" рівень небезпеки", - сказав він в ефірі телеканалу "Україна 24" в понеділок.

Степанов зазначив, що "коли у нас був тотальний карантин, ми домоглися того, щоб реально розірвати ланцюжок передання інфекції в першу хвилю".

"У нас не було тієї ситуації, яка була в західноєвропейських країнах. По-друге, ми змогли підготувати систему надання медичної допомоги хворим із COVID-19", - сказав він.

Степанов наголосив, що наразі в українських лікарнях достатня кількість апаратів ШВЛ, а українські медики зрозуміли, як лікувати пацієнтів із коронавірусною інфекцією.

"У нас тих самих апаратів ШВЛ більше ніж достатньо, ми збільшили їхню кількість у рази, в рази збільшили кількість ліжок із підведеним киснем, ми навчилися лікувати COVID-19", - сказав він.

Степанов уточнив, що нині в українських лікарнях майже 4 тис. апаратів ШВЛ.

При цьому він зазначив, що "ми і далі готуємо наші лікарні до більшої кількості хворих і збільшуємо кількість ліжок із підведеним киснем".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Музиченко: дуже великий виклик - значна частка первинного протезування, але галузь зробила великий скачок

Відшкодовано ще понад 40 млн грн, якими заволоділи у межах програми "Турбота. Назустріч киянам" - прокуратура

За високофункціональним протезуванням понад 95% становить імпорт, в 2026р запрацюють гранти для виробників біонічних протезів - Музиченко

Зеленський після доповіді Умєрова: напрацьовано документи по гарантіям безпеки, відновленню і базовій рамці для закінчення війни

Музиченко: понад 80% протезувань в країні закривається за держпрограмою

Посадовець міськради Дніпра та ще три особи підозрюються в мільйонних збитках бюджету на відновленні житла після обстрілів

В Україні очікується снігова та морозна погода

Кілька днів пішло на ліквідацію пожежі на промпідприємстві в Одеській області - ДСНС

Кількість людей з інвалідністю в Україні відповідає європейським показникам, але йде тренд на збільшення - директор Фонду соцзахисту Музиченко

Франція надасть Україні системи ППО SAMP/T NG у 2026 році

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА