Інтерфакс-Україна
19:00 31.08.2020

У Дніпрі директора одного з комунальних підприємств підозрюють у завданні збитків місту

1 хв читати
У Дніпрі директора одного з комунальних підприємств підозрюють у завданні збитків місту

Служба безпеки України підозрює керівництво одного з комунальних підприємств Дніпра в завданні багатомільйонних збитків державі під час будівництва метрополітену, директору установи повідомили про підозру, повідомив прес-центр СБУ.

"У 2016 році підприємство підписало п’ятирічний контракт з іноземною компанією на суму понад 200 мільйонів євро на завершення будівництва міського метрополітену. Згідно з контрактом підрядник мав також виконувати роботи з обслуговування діючих споруд та проходок, такі як відкачка ґрунтових підземних вод, підтримка в безаварійному стані пройдених тунелів тощо. За даними слідства, ці роботи обходились місту у сотні тисяч євро щомісяця. Але фактично вони проводились іншою організацією за значно меншою вартістю у зв’язку з відсутністю у підрядника необхідних технічних потужностей та ресурсів", - йдеться в повідомленні.

Як наголошується, у 2018 році керівництво підприємства сприяло штучному збільшенню вартості контракту, що призвело до безпідставного перерахування майже 240 млн грн за ще невиконані роботи. Крім того, в 2019 році чиновник перерахував підряднику понад 14 млн грн за роботи, які вже було виконано та оплачено з бюджету раніше.

"За вчинену службову недбалість, яка призвела до завдання збитків, керівнику комунального підприємства повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України", - зазначено в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада ЄС на рівні глав МЗС знову обговорить Україну

Фон дер Ляєн: Ми підтримуємо боротьбу українців вже 4 роки, наші дії говорять гучніше за слова

За Тимошенко внесено 33 млн грн застави

В Україні почали застосовувати спецграфіки аварійних відключень – обленерго

Шмигаль закликав МАГАТЕ до повної ізоляції РФ та призупинення її членства в організації

Глава МВС: Грантова допомога від Японії на 4 млрд єн буде спрямована на гуманітарне розмінування та медичну допомогу

Партнери передадуть Україні понад 6 тисяч одиниць великого енергетичного обладнання - Свириденко

Освітній омбудсмен: Додавати до роботи педагога чергування в укритті чи "Пункті незламності" неправомірно

"Нафтогаз" допоміг Нацполіції і СБУ викрити злочинну групу з крадіжок нафти на Сумщині

На Сумщині поліція ліквідувала злочинну групу, яка розкрадала нафтосировину в промислових обсягах

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА