Інтерфакс-Україна
11:17 26.08.2020

Двох із чотирьох підозрюваних у підпалі автомобіля "Схем" оголошено в розшук - Аваков

1 хв читати
Двох із чотирьох підозрюваних у підпалі автомобіля "Схем" оголошено в розшук - Аваков

Двох із чотирьох підозрюваних у підпалі редакційного автомобіля програми "Схеми: корупція в деталях" було оголошено в розшук, повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

"Сьогодні вранці працівники Національної поліції затримали людей, які організували підпал автомобіля програми "Схеми" Радіо Свобода". Після обшуків знайшли відповідні неспростовні докази. Один із них – це житель Луганська, спільник його – це киянин, ще двоє встановлені й оголошені в розшук. Слідство триватиме, і ми інформуватимемо. Напад на журналістів вважаємо особливим видом злочину, до якого держава має ставитись особливо ретельно", - сказав Аваков на прес-конференції в Нацбанку в Києві в середу.

Як повідомлялося раніше, одного з підозрюваних, жителя Луганської області, співробітники Національної поліції України затримали вранці 26 серпня.

Уночі 17 серпня в м. Бровари Київської області невідомі підпалили редакційний автомобіль програми "Схеми", що належить водію знімальної групи Борису Мазуру. Після пожежі автомобіль відновленню не підлягає. Також була пошкоджена машина, припаркована поруч.

Поліція розпочала розслідування у справі про умисне знищення майна.

Головний редактор "Схем" Наталія Седлецька заявила, що пов'язує підпал із професійною діяльністю журналістів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський погодив призначення П.Єлізарова заступником командувача ПС ЗСУ

ЄС може створити новий військовий альянс з Україною і без США – ЗМІ

Сили оборони уразили об'єкти окупантів на ТОТ – Генштаб ЗСУ

Свириденко доручила Міносвіти забезпечити контроль за збереженням зарплати педпрацівникам на період вимушених канікул

Сибіга на переговорах з румунською колегою: Розраховуємо на наших сусідів у наданні додаткової енергетичної допомоги

Федоров у розмові з Гілі відзначив важливість спільного проєкту з виробництва дронів Octopus

Кількість загиблих у залізничній катастрофі в Іспанії зросла до 40 людей – ЗМІ

Макрон відхилить запрошення Трампа приєднатися до його "Ради миру"

Зеленський погодив нові бойові операції СБУ

Жителі Гренландії скуповують спорядження та продукти на тлі американської загрози - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА