Інтерфакс-Україна
13:12 20.08.2020

У європейських країнах спостерігається різке зростання кількості заражень COVID-19

1 хв читати

У багатьох країнах ЄС надалі фіксують швидке зростання кількості підтверджених випадків зараження коронавірусом COVID-19, повідомляють у четвер європейські ЗМІ.

Зокрема, в Іспанії за середу виявили 3 715 нових випадків зараження COVID-19, що є найвищим показником за добу, відколи наприкінці червня в цій країні скасували загальнонаціональні заходи із самоізоляції.

В Італії в середу виявили 642 випадки зараження коронавірусною інфекцією, це найвищий показник захворюваності COVID-19 у країні з кінця травня.

У Німеччині в четвер зафіксували понад 1,7 тис. випадків зараження коронавірусом - рекордно висока кількість заражених для цієї країни з квітня.

У Франції в кожному третьому місті влада запровадила обов'язкове носіння масок у багатолюдних місцях, зокрема просто неба. У Ніцці ж у четвер оголосили про те, що маску тепер необхідно носити навіть на природі. Кількість нових випадків зараження COVID-19 у Франції за середу сягнула 3,8 тис.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Літак Трампа, який вилетів у Швейцарію, повернувся до США через несправність

Окупанти втратили впродовж доби 1170 військовослужбовців - Генштаб

21 січня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Ryanair оголосила акцію з розпродажу "місць для ідіотів", згадавши Маска як потенційного клієнта

Карні заявив у Давосі про необхідність кооперації середніх держав у захисті правил і цінностей від сваволі наддержав

Львівська ОВА оприлюднила результати перевірки за фактом знеструмлення транспорту й лікарень у Львові 7 січня

Трамп анонсував розробку плану щодо власності на Гренландію, який втішить НАТО

У Києві презентували книгу "Острів ГУР. Таємниці. Операції. Війна" про діяльність української воєнної розвідки

Трамп поскаржився, що Україна й РФ почергово виявляються не готові завершити війну

Сили оборони відбили з початку доби 102 ворожі атаки - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА