Інтерфакс-Україна
20:15 15.08.2020

Лукашенко заявив, що Путін обіцяв надати за потреби всебічну допомогу щодо гарантування безпеки Білорусі

1 хв читати
Лукашенко заявив, що Путін обіцяв надати за потреби всебічну допомогу щодо гарантування безпеки Білорусі

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив у суботу, що Росія за потреби надасть всебічну допомогу щодо гарантування безпеки Білорусі в разі зовнішніх військових загроз.

"Коли йдеться про військову складову, у нас є угода з Російською Федерацією в рамках Союзної держави і ОДКБ. Якраз ці моменти підпадають під цю угоду. Тому сьогодні з президентом Росії у мене відбулася тривала, докладна розмова про ситуацію. Повинен сказати, мене навіть трохи здивувало - абсолютно посвячений в те, що відбувається", - заявив Лукашенко, якого цитує держагентство БелТА.

"І ми з ним домовилися: при першому ж нашому запиті буде надано всебічну допомогу щодо гарантування безпеки Республіки Білорусь", - сказав він.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Від початку доби відбулось 118 боєзіткнень - Генштаб

Армія РФ просунулась поблизу трьох сіл у двох областях - DeepState

Макрон: Франція візьме участь у спільних навчаннях, організованих Данією в Гренландії

Ми досягаємо величезного прогресу, допомагаючи Венесуелі стабілізуватися та відновитися - Трамп

Кличко відкинув претензії Зеленського щодо енергокризи в Києві та згадав про 4 роки без зустрічі з президентом

Кабмін утворив Науково-експертну раду зі змін клімату та збереження озонового шару

У Києві під час розвантаження генератора загинув працівник "Київтеплоенерго"

Сертифікат про рівень володіння держмовою може бути скасований в адмінпорядку або судом - Кабмін

Кабмін скасував Концепцію держпрограми з використання технологій ШІ в пріоритетних галузях економіки

США призупиняють імміграційні візи для громадян 75 країн, включаючи РФ та Білорусь

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА