Інтерфакс-Україна
07:11 13.08.2020

Лауреат Нобелівської премії з літератури Світлана Алексієвич закликала до відставки Лукашенка

1 хв читати
Лауреат Нобелівської премії з літератури Світлана Алексієвич закликала до відставки Лукашенка

Лауреат Нобелівської премії з літератури білоруська письменниця Світлана Алексієвич закликала до відставки президента Білорусі Олександра Лукашенка.

"Хотілося б повторити те, що так красиво сказала журналіст Світлана Калінкіна: "Піди красиво!"... Але не вийде вже, кров (пролилася)", - сказала письменниця в інтерв'ю білоруській службі "Радіо Свобода".

На питання чи готова вона стати посередником між владою і протестувальниками, Алексієвич відповіла: "Якби я була молодша і не хворіла, то, напевно".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Внаслідок атаки ворожого БпЛА на Одещині виникла пожежа на території православного монастиря

Партія генераторів ЄС піде на підтримку критичної інфраструктури 10 областей України - Мінрозвитку

Заступник керівника ОП обговорив із очільниками областей приєднання когенераційних потужностей до енергосистеми України

Аварійно-рятувальні роботи на місці удару БпЛА по пасажирському потягу в Харківській області завершено

Мінекономіки: Україна і європейські партнери впроваджують систему моніторингу довкілля і роботу Реєстру збитків

На Одещині відновили електропостачання для 101 тис. родин, без світла залишаються ще 62 тис.

Фрагменти 5 тіл знайдено на місці удару БпЛА по пасажирському потягу в Харківській області - прокуратура

Україна очікує прибуття чергової партії енергетичної допомоги від Словаччини та Молдови - Сибіга

Кількість загиблих після атаки дронів РФ по потягу на Харківщині зросла до чотирьох, ще чотирьох шукають - Зеленський

У столиці без електроенергії залишаються 710 тис. споживачів — Шмигаль

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА