08:41 25.07.2020

Одна людина загинула в результаті стрілянини на базі ВПС США у Флориді

1 хв читати
Одна людина загинула в результаті стрілянини на базі ВПС США у Флориді

Одна людина загинула, ще одна отримала поранення в результаті стрілянини на базі ВПС США Герлберт-Філд у Флориді, повідомляє WKRG з посиланням на Військово-повітряні сили США.

Відповідно до прес-релізу, база деякий час була заблокована, зараз доступ відновлений. Потерпілого госпіталізовано.

Командуюча першим авіакрилом спецоперацій ВВС США полковник Джоселін Шермергорна повідомила в Фейсбуці, що на базі відбулися внутрішні збройні заворушення.

Також вона висловила співчуття всім "постраждалим від цієї безглуздої трагедії" і подякувала "захисникам, медикам і шерифам округу Окалуса".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Львівській області повідомлено про підозру учасникам групи, які виготовляли фальшиві документи для військовозобов’язаних – прокуратура

Україна та Туреччина домовилися розширити співпрацю, зокрема взаємодію міст і регіонів - Офіс президента

Порошенко передав військовим ще два комплекси "Ай-Петрі"

"Метінвест Політехніка" розпочинає співпрацю з італійською Danieli для розвитку "зелених" технологій у металургії

З початку березня евакуйовано 95 донеччан до більш безпечних регіонів України - обладміністрація

В разі потреби ЄС готовий підтримати Україну за допомогою супутникових можливостей GOVSATCOM

У Києві припинять евакуацію приватних авто під час повітряної тривоги – влада

Загинула людина в результаті ворожих обстрілів прикордоння Чернігівщини - поліція

У Добропіллі загинула працівниця "Нової пошти"

У Хмельницькому заарештували двох чоловіків, які напали на працівника ТЦК

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА