Інтерфакс-Україна
20:30 22.07.2020

Рятувальники продовжують гасити лісову пожежу на Луганщині, загрози населеним пунктам немає

1 хв читати
Рятувальники продовжують гасити лісову пожежу на Луганщині, загрози населеним пунктам немає

Рятувальники продовжують гасити лісову пожежу в Луганській області, яка виникла через обстріли поблизу с. Лопаскиного Новоайдарського району, загрози населеним пунктам немає, повідомляє прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС).

"Станом на 19:20 загрози населеним пунктам немає. Обстрілів та детонації вибухонебезпечних предметів на місці пожежі не спостерігається. Працівниками лісового господарства проводиться оборювання периметру пожежі зі сторони с. Трьохізбенка, с. Лобачеве, с. Лопаскине та від р. Сіверський Донець", - йдеться у повідомленні ДСНС на сторінці у Facebook.

Загалом до гасіння залучено 110 осіб та 29 од. техніки.

Як повідомлялося, 22 липня до ДСНС надійшла інформація, що внаслідок обстрілу поблизу с. Лопаскиного Новоайдарського району на території Трьохізбенського лісництва виникла пожежа сухої трави та молодого лісу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укренерго" у вівторок застосовуватиме обмеження електроенергії в усіх регіонах України

Станом на листопад 2025р. тимчасовий захист в ЄС отримали 4,33 млн біженців з України – Євростат

Правий берег Києва, за винятком Печерського та Голосіївського районів, переходить на погодинні графіки замість екстрених – YASNO

Свириденко обговорила з міністром закордонних справ Норвегії підготовку до "енергетичного Рамштайну"

МЗС Литви викликало представника Росії для протесту через атаку на Україну балістичною ракетою "Орєшнік"

На Кіпрі поліція була залучена до розслідування смерті дипломата РФ та зникнення ексСЕО "Уралкалію" – ЗМІ

Глава МЗС Ірану перебуває в контакті з Віткоффом для обговорення ситуації в країні - ЗМІ

Стартував прийом анкет у другу когорту програми REDpreneur Women

Мінспорту: якщо вам від 14 до 35 років, ви офіційно належите до категорії "молодь"

Шмигаль задекларував 1,6 млн грн доходів за 2025 рік, дружина - 9,3 млн грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА