Інтерфакс-Україна
17:58 22.07.2020

У Києві біля Палацу "Україна" загорівся автомобіль

1 хв читати
У Києві біля Палацу "Україна" загорівся автомобіль

Поліція Києва встановлює обставини загоряння автомобіля біля Палацу "Україна", за попередньою інформацією, ніхто не постраждав, повідомляє відділ комунікації столичної поліції.

"Сьогодні приблизно о 15:00 на спецлінію 102 до столичної поліції надійшло повідомлення про те, що біля Палацу "Україна" на вулиці Великій Васильківській горить машина. За зазначеною адресою негайно виїхали наряди поліції, слідчо-оперативна група Голосіївського управління поліції та представники інших профільних служб і відомств", - йдеться у повідомленні.

Так, за попередніми даними, вогнем частково пошкоджено також припаркований поруч автомобіль. Унаслідок події ніхто не постраждав.

Наразі правоохоронці встановлюють всі обставини і причини загоряння BMW. Проводиться перевірка, за результатами якої буде надана правова кваліфікація події.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міносвіти: підвищення посадових окладів на 30% з січня стосуватиметься дитсадків, шкіл, позашкільної, професійної та фахової передвищої освіти

У Запоріжжі відновлено енергопостачання майже 28 тисяч споживачів, знеструмлених через негоду

Нацполіція ліквідувала масштабний канал нелегального збуту трофейної та втраченої на війні зброї

Понад 22 тис. ветеранів уже подали заявки на компенсацію автоцивілки

Опитування в "Київ Цифровий": 57% киян підтримали найменування вулиці на честь Парубія

13 людей загинули, 98 постраждали внаслідок сходження потяга з рейок у Мексиці

На Харківщині за добу поранено троє цивільних, зафіксовано понад 200 бойових зіткнень

ППО знешкодила 21 із 25 безпілотників, зафіксоване влучання 4 ударних БпЛА на 2 локаціях

Понад 12 тисяч споживачів залишилися без електропостачання на Тернопільщині через негоду

Посол України у Великій Британії Валерій Залужний готується покинути дипломатичну посаду на початку січня - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА