Інтерфакс-Україна
07:47 13.07.2020

На Буковині 21 новий випадок захворювання коронавірусом

1 хв читати
На Буковині 21 новий випадок захворювання коронавірусом

У Чернівецькій області зафіксовано 21 новий випадок коронавірусної хвороби Covid-19, загальна кількість хворих перевищила 5 тис. осіб, повідомив глава регіону Сергій Осачук.

"На Буковині 12 липня офіційно підтверджено ще 21 випадок зараження коронавірусом. Всього лабораторний центр обробив 218 зразків", - написав Осачук в Фейсбук.

Також він зазначив, що загальна кількість інфікованих в області від першого встановленого випадку становить 5161 людину.

Крім того, 67 буковинців протягом неділі одужали від COVID-19.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: підписи під слабкими угодами тільки підживлюють війну, мій підпис стоятиме під сильною угодою

Зеленський: Ми хочемо закінчення війни, але не закінчення України

У 2026 році можливо зупинити Росію, санкції кусають її, але спрацює тільки мертва хватка – Зеленський

КОЛЕКТИВ АГЕНТСТВА "ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА" ВІТАЄ СВОЇХ ПЕРЕДПЛАТНИКІВ, ЧИТАЧІВ І КОЛЕГ ІЗ НОВИМ 2026 РОКОМ!

Новий рік у нас буде попри все, бо ми українці, і в нас буде келих шампанського – Зеленський

Зеленський: Україна – єдиний щит, який зараз відділяє комфортне європейське життя від "русского мира"

ЗЕЛЕНСЬКИЙ: ПІДПИСИ ПІД СЛАБКИМИ УГОДАМИ ТІЛЬКИ ПІДЖИВЛЮЮТЬ ВІЙНУ, МІЙ ПІДПИС СТОЯТИМЕ ПІД СИЛЬНОЮ УГОДОЮ

Мирна угода готова на 90%, лишається 10%, і це значно більше ніж просто цифри – Зеленський

Трамп у соцмережі поширив колонку ЗМІ, в якій йдеться про "порожні погрози" Путіна та його перешкоджання в досягненні миру

Громадянин України зазнав тяжких травм унаслідок групового нападу в Польщі - посол

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА