Інтерфакс-Україна
14:43 03.07.2020

Бізнес має нести відповідальність за дотримання карантинних заходів - Зеленський

1 хв читати

Кількість перевірок об'єктів торгівлі та закладів громадського харчування на предмет дотримання карантину в Україні щодня збільшується, за останні три дні їх було майже 12 тис., повідомили президенту Володимиру Зеленському на традиційній селекторній нараді щодо запобігання поширення коронавірусу.

За результатами цих перевірок за три дні виявлено 2788 порушень, за які складено протоколи та приписи. Загалом із 19 червня 2020 року проведено понад 19 тис. перевірок на об'єктах торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, продуктових ринках і в закладах громадського харчування, зазначає прес-служба глави держави.

"Люди втомилися та розслабилися, але бізнеси, які заробляють, мають нести відповідальність, якщо не контролюють дотримання заходів безпеки й тим самим наражають клієнтів на небезпеку зараження", - зазначив президент Зеленський на нараді.

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов доповів, що на Закарпатті та Волині в медзакладах почали готувати більше ліжко-місць у зв'язку зі зростанням кількості хворих на COVID-19 і заповненням лікарень.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росія з початку березня здійснила понад 40 атак на рухомий склад "Укрзалізниці" – віцепрем'єр

Якщо США замислюються над виходом з НАТО, то безпека Європи ґрунтуватиметься на ЄС, але не в його нинішньому вигляді, – Зеленський

Росіяни атакували портову інфраструктуру на Одещині, є влучання в резервуар – ОВА

Путіну для повної окупації Донбасу довелося б пожертвувати від 300 тис. до 1 млн людей залежно від тривалості операції – Зеленський

СБУ затримала іноземного кілера, який на замовлення РФ намагався застрелити високопосадовця ВМС ЗСУ

Федоров: Після помилок ТЦК із "розшуком" жінок запровадять технічні запобіжники

Освітній омбудсмен: Серед проблем НУШ – підвезення учнів і відсутність пансіонів

На Сумщині через російські обстріли згорів палац Харитоненків – ЗМІ

Нацполіція затримала учасників банди, які вимагали "борги" та вчиняли підпали

Стефанчук закликав уряд прискорити створення правничого глосарія

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА