Інтерфакс-Україна
07:13 30.06.2020

Театри Бродвею будуть зачинені до кінця року через пандемію

1 хв читати

Група театрів, розташованих уздовж вулиці Бродвей в Нью-Йорку, залишиться закритою до кінця року через пандемію коронавірусу, повідомляють американські ЗМІ.

Точну дату відновлення діяльності поки не оголосили, однак театри пропонують повернути гроші за всі квитки, придбані на спектаклі до 3 січня 2021 року.

Тим часом, губернатор штату Нью-Йорк Ендрю Куомо в понеділок заявив, що може припинити третій етап зняття обмежень через ситуацію з коронавірусом і недотриманням жителями соціальної дистанції.

"У нас залишився тиждень до того моменту, як місто Нью-Йорк приступить до наступного етапу, але щодня у нас багато хворих ... Торговельні центри та ресторани з закритими приміщеннями викликають у мене побоювання. Ми можемо уповільнити етап зняття обмежень", - зазначив Куомо.

Згідно з даними університету Джонса Гопкінса, що відслідковує ситуацію з коронавірусом, у штаті Нью-Йорк за час пандемії зареєстровано найбільшу кількість летальних результатів унаслідок захворювання COVID-10 серед усіх штатів. У штаті Нью-Йорк померли 31 тис. людей, 70 тис. одужали.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог окупував Званівку та просунувся у кількох населених пунктах на Слов'янському напрямку - DeepState

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

Стармер обговорив з Трампом можливості досягнення миру в Україні – ЗМІ

Уряд поставив завдання зменшити кількість відключень енергопостачання для населення - Свириденко

Надання ЄС Україні 90 мільярдів євро на два роки - ключовий результат грудня і важливий результат усього року – Зеленський

Рютте: Деякі країни, якщо буде потрібно, готові взяти участь у військових діях в Україні у випадку повторної агресії РФ - ЗМІ

Росія Путіна не відрізняється від ІДІЛ чи "Хамас" – Сибіга про депортацію цивільних в РФ

Умєров повідомив про зустріч з американською стороною сьогодні

У Румунії відкриють другий за величиною логістичний хаб для допомоги Україні - ЗМІ

Сибіга доручив дипломатам оперативно і принципово реагувати на випадки ганебного ставлення до українців

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА