Інтерфакс-Україна
13:17 04.06.2020

Наряди Нацгвардії підсилюють прибережні зони та зони відпочинку поблизу Азовського моря

1 хв читати
Наряди Нацгвардії підсилюють прибережні зони та зони відпочинку поблизу Азовського моря

Із метою профілактики тяжких злочинів, підтримання громадського порядку, а також дотримання громадянами карантинних обмежень, пляжі та зони відпочинку, розташовані на узбережжі Азовського моря, були посилені гвардійськими нарядами 12-тої бригади оперативного призначення.

Як повідомляє у четвер прес-служба МВС України, зокрема, нацгвардійські наряди працюватимуть у Маріуполі та в курортних населених пунктах: Мелекіне, Білосарайська Коса, Ялта.

"Із потеплінням кількість відпочиваючих на пляжах збільшується. Запрацювали заклади харчування, готелі та спортивні майданчики у прибережних районах. У зв'язку з цим такі місця були посилені пішими нарядами, а також автопатрулями Нацгвардії у взаємодії з Нацполіцією", - зазначив заступник командира військової частини 3057 підполковник Нацгвардії Сергій Загреба.

Патрулювання узбережжя Азовського моря триватиме до закінчення курортного сезону.

"Варто також нагадати громадянам, які відвідують водосховища, що за порушення карантинних обмежень, залежно від подальших наслідків, передбачено адміністративну та кримінальну відповідальність", - йдеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Енергоатом" вивів у плановий ремонт два атомні енергоблоки – ексміністерка енергетики

Людина загинула на Херсонщині через російський обстріл – ОВА

На Київщині 6 населених пунктів лишились без тепло- та газопостачання через обстріл – ОВА

Уряд скасував вимогу до "Нафтогазу", "Укрзалізниці" та "Укроборонпрому" імпортувати не менше 50% е/е для власних потреб

Сирський відвідав підрозділи в Південній операційній зоні

Четверо дорослих і 11-річний хлопчик постраждали через удари БпЛА в Харківській області

УЧХ працював на Київщині після повітряної атаки РФ

Внаслідок масованої атаки РФ в суботу у частині регіонів запроваджено графіки відключень з 8:00 до кінця доби – "Укренерго"

Зеленський про нічний обстріл: У Європі потрібно розвинути виробництва протибалістичних ракет

ППО України збила 460 з 498 повітряних цілей РФ, зафіксовано влучання 6 ракет та 28 ударних БпЛА на 11 локаціях

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА