07:38 02.06.2020

Аваков: Понад 35 тис. подій зафіксовано системою автофіксації порушень ПДР у Києві за перший день роботи

1 хв читати
Аваков: Понад 35 тис. подій зафіксовано системою автофіксації порушень ПДР у Києві за перший день роботи

У Києві за перші 17 годин роботи камер автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху зафіксовано 35 тис. 762 події, повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

"Підсумок перших 17 годин роботи системи автофіксації порушень ПДР у Києві - зафіксовано 35 тис. 762 події", - написав міністр у своєму акаунті в Твіттер у понеділок.

За словами міністра, з усіх зафіксованих порушень оброблено 5 тис. 620.

Аваков зазначив, що "лідером гонки" став Mercedes, який рухався містом зі швидкістю 208 км / год і BMW, що проїхала 3 камери поспіль зі швидкістю 200 км / год.

"Водій отримає 3 штрафи", - додав міністр МВС.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Київ привітав зняття ЄС низки санкцій з Сирії та підтвердив готовність надавати продовольство та зерно

Недбалість директора КП спричинила дві масштабні пожежі на Одещині – Офіс генпрокурора

Ворог обстріляв Краматорськ, загинув цивільний, ще одна особа дістала поранення

Польща готує 46-й пакет допомоги Україні та буде продовжувати допомагати – віцепрем'єр

Рада прийняла закон про направлення підрозділів ЗСУ до інших держав під час війни з пропозиціями президента - нардеп

Третя штурмова Білецького анонсувала Платформу реформ для масштабування кращого досвіду

Місце Кормишкіної в Раді може зайняти кандидат від “Слуги народу” Свириба

Міноборони допустило до експлуатації в ЗСУ БПАК "Відьмак"

СБУ заочно повідомила про підозру російському співаку-пропагандисту "Шаману"

В столиці фіксується високий рівень забрудненості повітря

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА