Інтерфакс-Україна
20:03 25.05.2020

На Харківщині родина фермерів змушувала працювати безкоштовно 9 осіб

1 хв читати
На Харківщині родина фермерів змушувала працювати безкоштовно 9 осіб

У Харківській області сімейна пара вербувала і перевозила людей, яких змушувала працювати безкоштовно в її фермерському господарстві.

"Під час обшуків, проведених прокуратурою області спільно з Управлінням з боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми, ГУ Нацполіції в Харківській області, виявлено 9 осіб, які піддавалися примусовій трудовій експлуатації і не отримували заробітної плати. Серед них - троє жінок, п'ятеро чоловіків, 1 неповнолітній. Крім того, вилучено 66 бойових патронів і 1 запал від гранати", - повідомляє прес-служба прокуратури Харківської області.

Кримінальне провадження відкрито за ч.2 ст.149 (торгівля людьми в формі вербування і переміщення осіб з використанням обману та уразливого стану, вчинена з метою трудової експлуатації у вигляді примусової праці) КК України. Досудове слідство веде слідче управління ГУ Нацполіції в Харківській області. Процесуальне керівництво здійснює прокуратура Харківської області.

Досудове розслідування триває, проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський на шляху до Трампа в США зупиниться в Канаді для розмови з Карні та лідерами Європи

УДО стверджує, що діяло відповідно до чинного законодавства щодо працівників НАБУ

Кабмін зняв заборону на добровільні маркетингові послуги аптекам

У Києві та області без світла залишаються понад 0,5 млн споживачів – глава Міненерго

Система "е-ТТН" відтепер доступна в Україні – заступник міністра

РФ дронами атакувала газовидобуток та одну з ТЕЦ "Нафтогазу" - Корецький

В Києві через атаку ворога пошкоджено більше 10 житлових багатоповерхівок, в Дніпровському районі провадиться демонтаж аварійних конструкцій - ДСНС

Через атаку ворога пошкоджено одну з адмінбудівель Міносвіти у Києві – заступник міністра

Внаслідок атаки російського БпЛА у Станіславі на Херсонщині загинула літня жінка - прокуратура

Нєбитов: Цього року поліція зафіксувала майже 1000 спроб незаконного продажу зброї

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА