Інтерфакс-Україна
11:55 24.05.2020

У Донецькій області прикордонники затримали автомобіль з великою партією контрабандних цигарок

1 хв читати
У Донецькій області прикордонники затримали автомобіль з великою партією контрабандних цигарок

Прикордонники Краматорського загону зі складу Об'єднаних сил спільно з представниками СБУ в районі Дружківки Донецької області, зупинили вантажний автомобіль, в якому виявили 6800 пачок контрабандних цигарок, повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України.

"У результаті огляду автомобіля правоохоронці виявили приховані за листами картону ящики з цигарками – загалом 6800 пачок різних марок частково без акцизу і з акцизом українського та білоруського зразка", – йдеться в повідомленні, на офіційному сайті Держприкордонслужби в неділю вранці.

Водієм вантажівки виявився сорокарічний житель міста Костянтинівка.

"Порушника та виявлені тютюнові вироби на загальну суму 332 тис.грн. передали представникам ДФС для ухвалення правового рішення", – підсумували в Держприкордонслужбі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Свириденко: Готуємося з партнерами до проведення "енергетичного Рамштайну" у форматі G7+

Трагічно загинув член правління "Укренерго" Олексій Брехт

Усім об'єктам критичної інфраструктури Києва відновлено електропостачання - ДТЕК

Сибіга та Каллас обговорили питаннях енергетики та безпеки України

Данія виділяє додаткові 20 млн євро на енергопостачання України

Деякі шанси на підписання Угоди про процвітання у Давосі ще зберігаються – джерело

У Києві створено робочу групу для верифікації когенераційних установок, генераторів та іншого обладнання

Сибіга обговорив із трансатлантичними колегами енергетичну ситуацію та нові пакети оборонної та фінансової підтримки України

Жінка загинула у Херсоні через російський обстріл – ОВА

Атестація наукових установ проведена, щоб збільшувати спроможності вчених в нових, більш потужних інституціях - заступник міністра освіти

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА