Інтерфакс-Україна
07:01 17.05.2020

Рятувальники ліквідували загоряння торфу на площі 80 кв. м в Києві

1 хв читати
Рятувальники ліквідували загоряння торфу на площі 80 кв. м в Києві

Рятувальники ліквідували загоряння торфу на площі 80 кв. м. у Дарницькому районі Києва, повідомила прес-служба Держслужби з НС.

"16 травня о 15:09 в оперативно-координаційний центр Головного управління ДСНС України в м.Києві надійшло повідомлення про займання торфу на вул.Лермонтова, 101, в Дарницькому районі столиці. Встановлено, що горить торф окремими осередками загальною площею 80 кв.м .Жертв і постраждалих немає", - йдеться в повідомленні.

Пожежу локалізовано о 18:43 і повністю ліквідовано о 19:11.

На місці події працювали 10 працівників особового складу та дві одиниці пожежно-рятувальної техніки підрозділів Головного управління ДСНС України в Києві.

Причина виникнення пожежі з'ясовується.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог атакував Київщину дронами та ракетами, поранено троє людей – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 180 ворожих атак - Генштаб

Бельгія та ЄС домовилися продовжити обговорення використання заморожених російських активів на засіданні Ради 18 грудня

"Укрзалізниця" змінює маршрути пасажирських поїздів через обстріл у Фастові

Ворог просунувся у трьох населених пунктах на Донеччині

Узгодили рамки домовленостей у сфері безпеки та розглянули "Програму майбутнього розвитку" — Умєров про 6-ту зустріч з делегацією США

В СТОЛИЦІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

УЗГОДИЛИ РАМКИ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ У СФЕРІ БЕЗПЕКИ ТА РОЗГЛЯНУЛИ "ПРОГРАМУ МАЙБУТНЬОГО РОЗВИТКУ" – УМЄРОВ ПРО 6-ТУ ЗУСТРІЧ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

СПРАВЖНІЙ ПОСТУП У ДОСЯГНЕНІ МИРНИХ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД РОСІЇ – УМЄРОВ ПРО ПІДСУМКИ 6-Ї ЗУСТРІЧІ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКІ ПЕРЕГОВОРИ ПРОДОВЖАТЬСЯ У СУБОТУ – СЕКРЕТАР РНБО УМЄРОВ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА