06:18 11.05.2020

Борис Джонсон дозволив англійцям засмагати і майже без обмежень займатися спортом

1 хв читати
Борис Джонсон дозволив англійцям засмагати і майже без обмежень займатися спортом

Прем'єр Великої Британії Борис Джонсон повідомив про рішення послабити з середи заходи ізоляції на території Англії.

Під час телезвернення він пояснив, що англійцям можна буде більше перебувати на повітрі. "Буде дозволено загоряти, подорожувати на машинах, займатися спортом", - сказав він.

Джонсон пояснив, що в цій частині Великої Британії заняття спортом будуть допустимі без обмежень. Йдеться, зокрема, про командні види спорту, однак лише за умови, що грають один з одним - тільки люди, які проживають разом.

Загалом же він закликав британців продовжувати дотримуватися заходів з соціального дистанціювання. Джонсон пообіцяв збільшити штрафи "для невеликої меншості, яка порушує правила (із самоізоляції - ІФ)".

Прем'єр підтвердив, що людей, які прибувають з-за кордону, чекає карантин.

Обмежувальні заходи в країні були введені раніше навесні для боротьби проти поширення коронавірусу COVID-19.

Джонсон пояснив, що влада буде відслідковувати ситуацію з коронавірусом. У разі сприятливого розвитку подій уряд продовжить поетапно знімати обмеження.

Наступна фаза наступить не раніше 1 червня. Тоді, можливо, відновлять роботу нині зачинені магазини і школи.

Третя фаза, в рамках якої можуть відкритися багато громадських місць, готелі, настане, ймовірно, в липні.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Одесі внаслідок ураження струмом загинув підліток

У Харкові ІТ-фахівчиня виготовляла вибухові пристрої для скоєння терактів за завданням ФСБ

Мін'юст розповів про підстави та порядок оскарження рішень ВЛК військовослужбовцями

Трамп повідомив про "майже" завершення паузи в передачі розвідінформації Україні - ЗМІ

Кабмін затвердив порядок надання субвенції на придбання житла для 1,6 тис. ветеранів та їхніх сімей у 2025р.

Через непідтвердження мети поїздки митцям і медійникам може бути відмовлено в перетині держкордону - прикордонслужба

Україна в Джидді може запропонувати часткове припинення вогню з РФ у повітрі і на морі - FT

Дві людини загинули, трьох поранено за минулу добу в Донецькій області

США окремо зустрінуться в Саудівській Аравії з делегаціями України та РФ – ЗМІ

Заброньованим медійникам листи сприяння не потрібні, вони продовжують виїжджати за кордон за наказами на відрядження - Мінкультури

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА