Інтерфакс-Україна
14:48 04.05.2020

Кабмін схвалив ослаблення обмежень в Україні з 11 травня і продовжив карантин до 22 травня

1 хв читати
Кабмін схвалив ослаблення обмежень в Україні з 11 травня і продовжив карантин до 22 травня

Кабінет Міністрів України схвалив ослаблення карантинних обмежень з 11 травня і продовжив карантин до 22 травня.

Відповідне рішення було ухвалено на позачерговому засіданні уряду в понеділок.

З 11 травня також планується дозволити роботу літніх майданчиків кафе і ресторанів, послабити обмеження щодо відкриття парків, скверів, зон відпочинку, салонів краси, перукарень із дотриманням низки умов протиепідеміологічної ситуації.

Крім того, буде дозволено роботу об'єктів оптово-роздрібної торгівлі непродовольчими товарами (крім торговельно-розважальних центрів), музеїв, стоматологій, нотаріусів, аудиторів, адвокатів і сервісів побутових послуг.

Також буде дозволено проведення командних тренувань спортсменів.

Усі ослаблення передбачають дотримання протиепідеміологічних заходів, визначених Міністерством охорони здоров'я.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський сьогодні зустрінеться з Мером, Макроном та Стармером – ЗМІ

Президент Румунії покладає відповідальність за інцидент з морським дроном на Росію як державу-агресора

Сили оборони відбили з початку доби 183 ворожі атаки – Генштаб

Зовнішнє електропостачання ЗАЕС відновлено після 15-годинного відключення – МАГАТЕ

Кабмін прогнозує зростання ВВП України на 1,3% або 4,5% в залежності від сценарію

Росія атакувала українські пошуково-рятувальні судна, є постраждалі – Кулеба

Евакуацію 2907 цивільних з прикордонних районів здійснено в Сумській області з початку року – ОВА

Україна залишатиметься головним пріоритетом ЄБРР – щорічні збори

Є накопичення транспортних засобів на українсько-польському кордоні, вільно на ПП Смільниця та Нижанковичі

Росіяни поцілили у маршрутку в Запорізькій області: загинув 56-річний водій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА