08:11 16.04.2020

Roshen запустив доставку продукції

1 хв читати
Roshen запустив доставку продукції

Корпорація Roshen (Київ), найбільший виробник кондитерської продукції в Україні, запустив онлайн-магазин і доставку продукції кур'єром у Києві та через "Нову пошту" по всій Україні.

Згідно з інформацією на сайті корпорації, є три опції доставки - самовивезення (безкоштовно), кур'єром (доступно для Києва, вартість 59 грн), і через "Нову пошту" (доступно по Україні, вартість 59 грн).

Також можлива доставка через сервіс кур'єрської доставки товарів Glovo з 10 магазинів Києва.

Мінімальна сума замовлення для доставки становить 300 грн.

У корпорації зазначили, що наразі доставка працюєте тестовому режимі.

Корпорація Roshen належить до топ-30 найбільших виробників кондитерських виробів у світі. До неї входять Київська, Кременчуцька, дві Вінницькі кондитерські фабрики та Вінницький молочний завод, Бісквітний комплекс у Борисполі (Україна); Клайпедська кондитерська фабрика (Литва) та фабрика Bonbonetti Choco (Угорщина). Виробничу діяльність Липецької фабрики (РФ) зупинено з 1 квітня 2017 року.

Корпорація виробляє близько 320 видів кондитерських виробів. Загальний обсяг виробництва сягає 450 тис. тонн продукції на рік. Мережа фірмових магазин Roshen в Україні налічує близько 70 магазинів у різних регіонах країни. Перший відкрився у 2009 році в Києві.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА