Інтерфакс-Україна
21:03 29.03.2020

У Броварах Київської області зареєстровано ще 16 випадків COVID-19, захворіли ще двоє

1 хв читати
У Броварах Київської області зареєстровано ще 16 випадків COVID-19, захворіли ще двоє

У Броварах Київської області з підозрою на коронавірусну інфекцію COVID-19 зареєстровано 16 осіб, у двох захворювання підтвердилося, повідомив мер міста Ігор Сапожко в Фейсбуці.

"Починаючи з 18 березня і дотепер - 29 березня в місті з підозрою на коронавірусну інфекцію зареєстровано 16 осіб. Є 2 підтверджених випадки інфікування COVID-19", - написав він.

За його словами, у 11 осіб після проведення відповідного лабораторного тесту результат виявився негативним.

"Щодо трьох пацієнтів офіційних результатів дослідження ще немає. У них відібрано біологічний матеріал і направлено у вірусологічну лабораторію до Києва", - зазначив Сапожко.

Крім того, в однієї із пацієнток, що перебуває на стаціонарному лікуванні, результат тесту на виявлення COVID-19 показав негативний результат.

"Але є хороші новини - у дівчини, яка проходить стаціонарне лікування останній тест показав негативний результат! Через кілька днів буде проведено повторне дослідження після чого можна говорити про повне одужання. Стосовно другого пацієнта також тримається позитивна динаміка", - підсумував мер.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Тумани очікуються у західних, південно-західних та центральних областях у середу ввечері та в четвер зранку

МЗС закликає африканські уряди вжити рішучих заходів для зупинки російських програм з вербування молоді на війну проти України

Богдан Кукура очолив правління "Укрнафти"

Знеструмлення Одещини стало НС державного рівня, частина резервного фонду спрямована на паливо для генераторів – обладміністрація

Кличко: Завершення робіт на станції "Мостицька" в основних конструкціях передбачене в 2026р

Глава МВС: Рада надала соцгарантії сім'ям поліцейських, зниклих безвісти

ДТЕК відновив електропостачання ще понад 250 тис. абонентів Одещини за останню добу, без світла залишаються 32,9 тис. домівок

Норвегія профінансує новий пакет озброєння для України на суму 3,2 млрд крон - премʼєр

Комісія з добору очільника ДМС допустила до конкурсу 38 заявників, 4 заявки відхилено

ОВА: У Запоріжжі 26 людей постраждалих через російській авіаудар, серед них – одна дитина

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА