Інтерфакс-Україна
17:54 27.02.2020

Ще двох українців із Diamond Princess госпіталізували з коронавірусом - МЗС України

1 хв читати
Ще двох українців із Diamond Princess госпіталізували з коронавірусом - МЗС України

 Уже чотирьох громадян України, членів екіпажу круїзного лайнера Diamond Princess, госпіталізували до японських лікарень після виявлення у них захворювання коронавірусом, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в українському Міністерстві закордонних справ.

"Спочатку двох було переведено до лікувальних закладів у зв'язку з виявленням позитивних аналізів на коронавірус і згодом іще двоє наших співгромадян потрапили до лікувальних закладів Японії з тими самими показниками. Наразі консул України в Японії перебуває у постійному контакті з нашими співвітчизниками. Стан їхнього здоров'я загалом нормальний. Усі побажання, всі можливі прохання відразу опрацьовує і за змогою вирішує безпосередньо посольство України в Японії", - процитували в МЗС начальника відділу менеджменту кризових ситуацій департаменту консульської служби міністерства Максима Коваленка.

При цьому дипломат зазначив, що первинні тести на підтвердження коронавірусу обов'язково додатково перевіряють місцеві японські медичні служби, тому остаточні результати будуть відомі пізніше.

Як повідомлялося, раніше в Італії підтвердили випадок зараження українки коронавірусом. За словами Коваленка, стан здоров'я дівчини не критичний, у неї трохи підвищена температура, загалом вона почувається нормально і пробуде на карантині щонайменше 14 днів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ще 30 бригад залізничників долучаться до відновлення тепла у Києві - "Укрзалізниця"

У столиці розгорнуто додатковий теплопункт УЧХ

Домовлено продовження роботи на рівні команд під час наступного етапу консультацій у Давосі - Умєров

Зеленський: У нас є дані щодо об’єктів, по яких Росія робила розвідку, розвідку для ударів

Зеленський: Основна мішень для РФ - українська енергетика, в ремонтних бригадах зараз задіяно майже 58 тисяч працівників

Київська ОВА: Навчальний процес у школах області відновлять з 19 січня

Міністр закордонних справ Нідерландів назвав погрозу Трампа митами проти ЄС через Гренландію "шантажем"

"Укренерго" в понеділок застосовуватиме обмеження електроенергії в усіх регіонах України

У Корюківському районі пошкоджено важливий енергооб’єкт, знеструмлено низку населених пунктів - "Чернігівобленерго"

Кулеба: У Києві тривають роботи з відновлення теплопостачання у 143 житлових будинках

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА