Інтерфакс-Україна
21:18 22.02.2020

У мешканки Японії, яка покинула Diamond Princess, виявили коронавірус

1 хв читати
У мешканки Японії, яка покинула Diamond Princess, виявили коронавірус

Шістдесятирічна мешканка Японії, яка раніше покинула круїзний лайнер Diamond Princess після проходження карантину, виявилася зараженою коронавірусом. Про це повідомляє японський телеканал NHK World з посиланням на керівництво префектури Тотігі.

Тиждень тому аналізи жінки на коронавірус показали негативний результат. 19 лютого вона разом з іншими здоровими пасажирами покинула судно. Після цього вона ще раз здала аналізи, за результатами яких у неї виявили вірус.

Круїзний лайнер Diamond Princess перебував на карантині в порту японського міста Йокогама з 4 до 19 лютого. Такі заходи були введені після того, як коронавірус виявили у 80-річного пасажира корабля. На лайнері перебували близько 3,7 тис. людей. Під час двотижневого карантину вірусом заразилися понад 600 пасажирів і членів екіпажу.
 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Внаслідок атаки на прифронтову громаду Запорізької області загинула жінка, ще двоє цивільних дістали поранень

Шмигаль обговорив із австрійською делегацією економічну та енергетичну співпрацю

Тільки Трамп може бути посередником між Україною і Росією - президент Фінляндії

Усі члени уряду України вчасно подали декларації про доходи за 2024 рік

Комбат 425 ОББпС "ОЧІ": маємо БПЛА за ціною поганого танка за борт, наші фахівці вдосконалюють навички цілодобово

Чернишов задекларував 35,4 млн грн доходів за 2024 рік

Окупанти втратили 408 артсистем за минулий тиждень, понад 4 тис з початку року – головнокомандувач ЗСУ

Єрмак: Ще одного молодого українця вдалося врятувати з окупації

Енергетики готують електромережі до грозового періоду

Окупанти завдали удару п'ятьма КАБами по одній з громад Запорізької області, попередньо – без постраждалих

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА