20:38 18.02.2020

У НАТО стурбовані ескалацією на Донбасі і закликають Росію вивести війська з України

1 хв читати
У НАТО стурбовані ескалацією на Донбасі і закликають Росію вивести війська з України

У НАТО висловлюють стурбованість ескалацією конфлікту на сході України у вівторок 18 лютого.

"Ми стурбовані ескалацією насильства з боку підтримуваних Росією сепаратистів на сході України сьогодні вранці. Це підриває Мінські угоди і зусилля з мирного врегулювання конфлікту. НАТО повністю підтримує територіальну цілісність і суверенітет України в межах її міжнародно визнаних кордонів", - заявила прес-секретар НАТО Оана Лунгеску, повідомила прес-служба Місії України при НАТО в соцмережі Facebook.

"Ми як і раніше закликаємо Росію вивести свої сили, припинити підтримку сепаратистів і докласти справжніх зусиль щодо виконання Мінських угод", - додала вона.

Як повідомлялося, в результаті розпочатого у вівторок вранці бойового зіткнення внаслідок атаки бойовиками позицій українських підрозділів поблизу населених пунктів Новотошківське, Оріхове, Кримське, Хутір Вільний (Луганська область) загинув один український військовий, а четверо отримали поранення.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Хмельницькому заарештували двох чоловіків, які напали на працівника ТЦК

Військовий тероборони Одеси організував схему заробітку на ухиленні від мобілізації за психіатричними діагнозами

Федоров оголосив про запуск в "Дії" бета-тесту цифрового дозволу на зброю

Майже 2 тис. га української землі вигоріло за вихідні - ДСНС

Завершено розслідування справ щодо корупції на Укрзалізниці, в яких фігурують колишній радник ОП Шило та нардеп Бондар

Сирський: У призначенні командирів корпусів пріоритет надано молодим, перспективним офіцерам, які вже мають достатній бойовий досвід

Укргідрометцентр попереджає про сильні пориви вітру і дощі в Карпатах і Закарпатті

Командир військової частини з Київщини незаконно оформив бойові виплати на понад 7 млн грн

СБУ викрила в Черкасах колишніх комуністів, які закликали захопити всю Україну

Через потепління котельні у Харкові переведені на дискретний режим

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА