Інтерфакс-Україна
08:50 13.02.2020

Онук Назарбаєва попросив у Британії політичного притулку

2 хв читати
Онук Назарбаєва попросив у Британії політичного притулку

Онук першого президента Казахстану Нурсултана Назарбаєва Айсултан Назарбаєв попросив у Великої Британії політичного притулку. Про це він повідомив у четвер в Фейсбук.

Онук лідера нації пояснив свій крок тим, що, на його думку, на нього тисне сім'я.

За його словами, він володіє інформацією "про високомасштабну корупцію між урядом Росії і Казахстану". Він також зазначив, що всі деталі можна буде прочитати в його інтерв'ю Times.

29-річний Айсултан Назарбаєв у жовтні 2019 року був засуджений до умовного терміну за напад на поліцейського в Лондоні, якого він вкусив. "Назарбаєв визнаний винним у тому, що він, під впливом наркотиків, чинив опір поліцейським, вдарив і вкусив одного з них. За версією слідства, на руці офіцера поліції залишився глибокий слід від укусу, а з рани "рясно текла кров", - писало BBC.

Вирок припускав випробувальний термін у 18 місяців, продовження лікування від наркозалежності, громадські роботи та штраф.

Айсултан Назарбаєв - син старшої дочки екс-президента Казахстану Дариги Назарбаєвої і його опального зятя, нині покійного Рахата Алієва. Він закінчив Королівську військову академію в Сандхерсті і був зарахований до штату головного розвідувального управління міністерства оборони Казахстану. У 2017 році Айсултан працював у Федерації футболу Казахстану.

Айсултан Назарбаєв у 2017 році в Фейсбуці визнавав, що вживав наркотики після смерті свого батька, але впорався із залежністю.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Транспортне сполучення через Дністер вже частково відновлено й буде покращено за 48 годин

Мінкультури проводить громадське обговорення положень про проведення конкурсів за проєктом "1000 годин контенту"

Громадянам, які прямують до Молдови, рекомендується користуватися пропускними пунктами в Чернівецькій та Вінницькій областях – МЗС

"Магазини вже наповнюються" – мер Арциза закликав мешканців міста не панікувати

Португалія може розмістити свої сили в Україні і брати участь в миротворчих місіях, але сьогодні це ще не передбачено, - прем'єр

Мирної угоди наразі немає, її може і не бути, вона є, коли існує не лише на папері, а коли війна зупинена – Зеленський

Україна обговорювала з США питання безпеки проведення виборів, вони знають, як нам допомогти, - Зеленський

Україна та Португалія підписали угоду про партнерство у виробництві морських дронів – Зеленський

Відео з дроном, який підняв російський прапор над Києвом, є фейком – поліція

Рятувальники деблокували жінку з-під завалів на Запоріжжі – МВС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА