Інтерфакс-Україна
15:06 28.12.2019

Обмін утримуваних осіб може відбутися 29 грудня – Зеленський

1 хв читати

Президент України Володимир Зеленський підтвердив інформацію про те, що звільнення незаконно утримуваних в РФ українців може відбутися 29 грудня, проте досі не завершено процедуру верифікації списків, повідомляє прес-служба глави держави.

"Має відбутися обмін (полонених - ІФ). Завтра. Ми чекаємо цього. Поки що не повністю завершена верифікація всіх людей", - сказав Зеленський під час спілкування зі ЗМІ в Івано-Франківській області.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Більше половини українців проти відмови від територій за гарантії безпеки – КМІС

"Укрзалізниця" повідомила про рух поїздів у зонах підвищеного ризику станом на 2 лютого

ПС ЗСУ: 157 ворожих БпЛА знешкоджено, є влучання балістики та 12 безпілотників

Облрада: Удари по трасах за Павлоградом та атаки на Тернівку не випадкові - загроза для людей і економіки Дніпропетровщини

Генштаб зафіксував впродовж доби 179 бойових зіткнень

Трамп заявив, що може "врятувати" ООН від фінансового колапсу, однак не підтвердив, чи США сплатять заборгованість

Ворог завдав удари по 35 населених пунктах Запорізької області, поранено 10 людей - ОВА

У січні окупанти захопили майже вдвічі менше території, ніж у грудні - 245 кв. км - DeepState

Сьогодні Дніпропетровщина в жалобі за шахтарями, загиблими в результаті ворожої атаки - ОВА

Російські війська обстріляли житлові квартали Дніпровського району Херсона, відомо про двох постраждалих

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА