Інтерфакс-Україна
19:03 15.11.2019

Заступником гендиректора "Укроборонпрому" з цифровізації стала екс-гендиректор "Майкрософт Україна" Васильєва

1 хв читати
Заступником гендиректора "Укроборонпрому" з цифровізації стала екс-гендиректор "Майкрософт Україна" Васильєва

Генеральний директор держконцерну "Укроборонпром" призначив заступником гендиректора з питань цифровізації та інновацій Надію Васильєву, яка, зокрема, до грудня 2017 року обіймала посаду генерального директора компанії "Майкрософт Україна".

Згідно з повідомленням прес-служби концерну, основним завданням нового керівника цього напряму є створення інноваційної екосистеми для галузі військової промисловості на базі "Укроборонпрому".

Серед основних напрямів - цифрова трансформація підприємств-членів концерну, побудова віртуалізованого Спільного центру Компетенцій із Науково-технічною радою з галузевими напрямами всередині, який має посилити роботу конструкторських бюро та надати можливість комерціалізувати інновації.

Крім цього, зокрема, планується створення кіберпідрозділу побудови нових продуктів на основі даних або з їх допомогою.

У повідомленні прес-служби держконцерну зазначається, що Васильєва - кандидат економічних наук, магістр міжнародного права, закінчила аспірантуру з маркетингу британського CIM і отримала EMBA, є випускницею американського МIТ з програми цифрової трансформації.

"Надія - євангеліст цифрової трансформації та досвідчений топ-менеджер міжнародних компаній, серед яких Microsoft, Kyivstar тощо. Ключове завдання Надії - наблизити майбутнє і ліквідувати розрив у технологічному відставанні "Укроборонпрому", - написав у Facebook про нове призначення заступник гендиректора "Укроборонпрому" з питань трансформацій Роман Бондар.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський обговорив з британським віцепрем’єром Ламмі санкції проти РФ та вербування агресором іноземців

Україна та Демократична Республіка Конго підписали меморандум для посилення продбезпеки та розвитку с/г на п’ять років

Глава МВС: за добу на 112 поступило 3,5 тис. скарг киян на відсутність електрики, тепла і води

Зеленський обговорив із Кубраковим аспекти надзвичайної енергетичної ситуації в Україні

Війна може тривати ще кілька років у разі відсутності перемир’я до літа 2026 року - думка

Рада ратифікувала дві грантові угоди між урядами України та Італії для проєктів на Одещині бюджетом понад 38 млн євро

У школах Києва канікули з 19 січня до 1 лютого – Кличко

Міністр оборони Федоров повідомив про запуск автоматизованого розподілу дронів між частинами

ВАКС визначив для Тимошенко заставу в 33 млн грн та процесуальні обов'язки

Набув чинності закон про множинне громадянство

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА