Інтерфакс-Україна
12:36 21.09.2019

Стало відомо, які пам'ятки найчастіше "гуглять" туристи

1 хв читати
Стало відомо, які пам'ятки найчастіше "гуглять" туристи

Туристичний сервіс Globehunters назвав світові пам'ятки, які найчастіше шукали туристи в Google цього року.

У топі опинилися три Діснейленди в каліфорнійському Анахаймі (в середньому 1,7 млн пошукових запитів щомісяця), Парижі (1,2 млн запитів) і у місті Орландо у Флориді (1,14 млн).

Далі в рейтингу розташувалися палац Тадж-Махал в Індії (1,06 млн пошукових запитів), стародавнє місто інків Мачу-Пікчу в Перу (1,05 млн) і Гранд-Каньйон в Арізоні (884 тис.).

На сьомому місці рейтингу опинилася найвища у світі вежа Бурдж-Халіфа в Дубаї, інформацію про яку шукали 859 тис. людей щомісяця. Трохи рідше туристи цікавилися Ейфелевою вежею в Парижі (793 тис.) і національним парком Єллоустон в штаті Вайомінг (761 тис.).

Далі в списку Ніагарський водоспад на кордоні Нью-Йорка і канадської провінції Онтаріо (719 тис.), собор Саграда Фамілія в іспанській Барселоні (680 тис.) і Статуя Свободи в США (658 тис.).

Завершили рейтинг "храм всіх богів" Пантеон в Римі (513 тис. запитів), Собор Паризької Богоматері (496 тис.) і Букінгемський палац в Лондоні (494 тис.).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Келлога усунули від мирних перемовин на вимогу РФ через його близкість до України - ЗМІ

Рютте після зустрічі з Трампом: НАТО є сильним, і разом ми робимо його ще сильнішим

Семеро цивільних, в тому числі четверо дітей постраждали через атаку російських БпЛА - Синєгубов

США не продовжили ліцензію на купівлю російської нафти закордонними компаніями

Україна довіряє американським та європейським можливостям контролю та верифікації припинення вогню – Зеленський

Заяви Путіна свідчать про плани відмовитися від тиші на фронті, треба на нього тиснути і вводити санкції – Зеленський

Зеленський: У час Рамадану може з'явитись можливість почати робити сильні дипломатичні кроки заради миру

Окупанти вдарили по Харкову БпЛА, без постраждалих

Трамп позитивно оцінив заяви Путіна про перемир’я і заявив, що має на нього важелі впливу

Рада Європи ухвалила Конвенцію про захист професії адвоката

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА