Інтерфакс-Україна
13:02 10.09.2019

Сенцов хоче робити все, що в його силах, для звільнення незаконно утримуваних Росією українців

1 хв читати
Сенцов хоче робити все, що в його силах, для звільнення незаконно утримуваних Росією українців

 Звільнений з ув’язнення в РФ український режисер Олег Сенцов має намір робити все можливе зі свого боку для звільнення українців, яких незаконно утримують у Росії та на Донбасі.

"Те, що нині відбувається в Україні, наш конфлікт із Росією, назвемо так, - він багато в чому інформаційний. Проблема не в тому, що Путін напав на Україну, а в тому, що більшість росіян його підтримують", - сказав Сенцов на першій після свого звільнення прес-конференції у вівторок у Києві.

Він наголосив, що в Росії та на Донбасі залишається багато українських полонених, яких необхідно намагатися звільнити.

"Окрім наших полонених, в Росії є також люди, росіяни, які борються за себе, за свою вільну Росію, за нашу Україну, які наші справжні брати... це також в'язні Кремля", - додав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Темпи просування окупантів на минулому тижні продовжили падати, але знов виросли під Покровськом – DeepState

Темпи просування окупантів на минулому тижні продовжили падати, але знов виросли під Покровськом – DeepState

Раді пропонують заборонити російську мову у приватних школах

Глава МЗС Норвегії: З оголошеного пакету допомоги $200 млн підуть на енергетичні потреби

Норвегія оголосила про пакет допомоги Україні на 4 млрд крон, зокрема щодо енергетики

Свириденко про енергетику: найскладніша ситуація залишається в окремих районах Києва та на лівому березі Київської області

"Нафтогаз" та "Газмережі" викрили схему крадіжки газу в Сумській та Вінницькій областях на 56,6 млн грн

У Києві учень 9-го класу поранив ножем учительку та однокласника, відкрита кримінальна справа - прокуратура

Глава МЗС Норвегії прибув до Києва

СБУ: викрито угрупування, яке готувало продаж однієї з найбільших партій "трофейної" зброї за час війни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА