Інтерфакс-Україна
19:05 09.09.2019

Секретар РНБО України та глава МЗС Молдови обговорили питання енергобезпеки

1 хв читати
Секретар РНБО України та глава МЗС Молдови обговорили питання енергобезпеки

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Данилюк і міністр закордонних справ Молдови Ніку Попеску на зустрічі в Києві обговорили спільні державні проекти і питання енергетичної безпеки.

"Під час зустрічі сторони обговорили питання двостороннього співробітництва, спільні українсько-молдовські державні проекти та питання енергетичної безпеки, зокрема газопостачання", - повідомила прес-служба РНБО в понеділок.

Данилюк подякував Молдові за підтримку вектора України в нових політичних умовах і наголосив на важливості координації позицій сторін у питаннях енергобезпеки.

У зустрічі також взяли участь посол Молдови в Україні Руслан Болбочан і радник прем'єр-міністра Молдови з питань зовнішньої політики та стратегічного планування Владислав Кульмінський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пасажиропотік на виїзд з України у другий тиждень літа зріс ще на 16,4% – дані Держприкордонслужби

Ізраїль завдав удару по південному передмістю Бейрута

Двоє чоловіків і жінка поранені на Запоріжжі внаслідок атаки дронів – ОВА

Ворог атакував залізничну інфраструктуру на станції Лозова, травмовані машиніст та його помічник

Генштаб ЗСУ інформує про ураження живої сили, пунктів управління та складів ворога

Зеленський сподівається, що росіяни скоро зрозуміють – Україна пропонує домовлятись про достойний мир

СБУ: щонайменше три великих осередки пожежі після влучання по нафтобазі у російському Рибінську

Зеленський: Україна виконує план далекобійних санкцій проти РФ та визначені завдання щодо мідлстрайків у відповідь на відмовузавершувати цю війну

ОВА: у Дніпрі внаслідок російської атаки поранено сім людей, пошкоджено підприємство легкої промисловості

На Донеччині внаслідок обстрілів РФ за добу загинули 3 людини, ще 9 поранені – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА