17:00 30.08.2019

У Словаччині поблизу кордону з Україною прикордонники затримали українця-контрабандиста на мотопаратрайку - Держприкордонслужба

1 хв читати
У Словаччині поблизу кордону з Україною прикордонники затримали українця-контрабандиста на мотопаратрайку - Держприкордонслужба

Прикордонники виявили обладнаний для незаконного переміщення контрабандних товарів малий літальний апарат у районі словацького міста Собранце, за декілька кілометрів від українсько-словацького державного кордону, і затримали його пілота-українця, повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України.

"За інформацією та орієнтирами, наданими військовослужбовцями відділу "Ужгород", співробітникам словацької прикордонної поліції вдалося відшукати місце посадки літального апарату. У районі Собранце, за декілька кілометрів від українсько-словацького кордону, вони виявили мотопаратрайк, облаштований для незаконного переміщення контрабандних товарів. Керував літальним апаратом громадянин України, який і був затриманий", - йдеться в повідомленні прес-служби українського прикордонного відомства в п'ятницю.

Зазначається, що українські прикордонники під час патрулювання держкордону почули шум двигуна. Політ невідомого пристрою також зафіксували тепловізійні комплекси. Не маючи технічних можливостей перешкодити руху літального апарату, українські прикордонники розпочали пошуки місця зльоту і ймовірних пособників правопорушника. Також правоохоронці відразу повідомили про виявлений апарат словацьким колегам.

Здійснюються перевірочні заходи та слідчі дії щодо затриманого і вчиненого ним правопорушення.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Партія "Демокраатит", що виграла вибори до парламенту Гренландії, має намір протистояти домаганням Трампа на острів

Трамп сподівається досягти згоди РФ про припинення війну без тиску

Глави МЗС України і Канади узгодили позиції напередодні міністерської зустрічі G7

Протягом дня від ворожих атак на Донеччині загинуло 5 людей, ще 12 поранено, серед них – діти

Міноборони зацікавлене у співробітництві зі США у сфері оборонних інновацій

Венс: Подивимось, чи зможемо змусити росіян також погодитись на припинення вогню

Єрмак: Cподіваємося на продовження санкцій проти Росії

Міністри оборони Франції та Великої Британії обговорили підтримку ЗСУ для забезпечення довгострокової оборони країни

Представники США вирушили до РФ для обговорення припинення вогню в Україні – Трамп

USAID розірвало грантову угоду на $75 млн з Фондом підтримки енергетики в EUR1 млрд – Секретаріат ЕС

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА