Інтерфакс-Україна
14:26 17.08.2019

Займання проводки в щитовій розглядається серед версій причин пожежі в одеському готелі

1 хв читати
Займання проводки в щитовій розглядається серед версій причин пожежі в одеському готелі

Поліція розглядає однією з версій причин пожежі в готелі "Токіо Стар" в Одесі загоряння проводки в електрощитовій, повідомив начальник Головного управління Національної поліції в Одеській області Олег Бех.

"Зараз ми працюємо над версією ( ... ) була виявлена щитова - основний осередок, звідки пішов вогонь. У цій щитової лежить проводка, яка, за попередніми даними слідчих, могла спалахнути і звідти почалася пожежа", - сказав Бех на засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в суботу.

Крім того, нагадав він, перевіряються версії необережного поводження з вогнем і підпал з метою приховати вчинене вбивство.

Як повідомлялося, в Одесі в ніч на суботу, 17 серпня, сталася пожежа в готелі "Токіо Стар" на вул. Водопровідна, 1, унаслідок чого загинули вісім людей, ще 10 постраждали. За інформацією ДСНС, серед постраждалих є люди у важкому стані. За даними президента України Володимира Зеленського, четверо з постраждалих - у критичному стані.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман доручив негайно розпочати масштабні перевірки місць відпочинку громадян, насамперед готелів та санаторіїв.

До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ч. 2 ст. 270 (порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки) Кримінального кодексу України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд поставив завдання зменшити кількість відключень енергопостачання для населення - Свириденко

Надання ЄС Україні 90 мільярдів євро на два роки - ключовий результат грудня і важливий результат усього року – Зеленський

Рютте: Деякі країни, якщо буде потрібно, готові взяти участь у військових діях в Україні у випадку повторної агресії РФ - ЗМІ

Росія Путіна не відрізняється від ІДІЛ чи "Хамас" – Сибіга про депортацію цивільних в РФ

Умєров повідомив про зустріч з американською стороною сьогодні

У Румунії відкриють другий за величиною логістичний хаб для допомоги Україні - ЗМІ

Сибіга доручив дипломатам оперативно і принципово реагувати на випадки ганебного ставлення до українців

УІНП висловив підтримку художнику Івану Марчуку: привласнення його творів є посяганням на національну культурну спадщину

У с.Грабовське на Сумщині тривають бої, у Рясному росіян немає - Угруповання Об'єднаних сил

Можлива розмова Макрона і Путіна буде повністю прозора для Зеленського і європейців – Єлисейський палац

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА