Інтерфакс-Україна
10:52 15.08.2019

Дві туристки з Білорусі загинули в горах Грузії, одну туристку знайшли живою

1 хв читати
Дві туристки з Білорусі загинули в горах Грузії, одну туристку знайшли живою

Тіла двох туристок із Білорусі знайшли рятувальники в районі вершини гори Тетнульд у Сванетії на північному заході Грузії, ще одну білоруську туристку знайшли живою, вона перебуває у важкому стані, повідомили журналістам у Службі з управління надзвичайними ситуаціями країни в четвер.

Інформація про зникнення трьох жінок надійшла до служби порятунку ввечері 14 серпня. У їхніх пошуків брав участь гелікоптер прикордонної поліції.

За повідомленнями грузинських ЗМІ, під час спуску з вершини жінки відокремилися від основної групи туристів і самостійно попрямували в бік табору.

Гора Тетнульд є однією з найвищих у Грузії, її висота становить 4 тис. 869 метрів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 344 одиниці живої сили - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 128 ворожих атак - Генштаб

Келлога усунули від мирних перемовин на вимогу РФ через його близкість до України - ЗМІ

Рютте після зустрічі з Трампом: НАТО є сильним, і разом ми робимо його ще сильнішим

Семеро цивільних, в тому числі четверо дітей постраждали через атаку російських БпЛА - Синєгубов

США не продовжили ліцензію на купівлю російської нафти закордонними компаніями

Україна довіряє американським та європейським можливостям контролю та верифікації припинення вогню – Зеленський

Заяви Путіна свідчать про плани відмовитися від тиші на фронті, треба на нього тиснути і вводити санкції – Зеленський

Зеленський: У час Рамадану може з'явитись можливість почати робити сильні дипломатичні кроки заради миру

Окупанти вдарили по Харкову БпЛА, без постраждалих

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА