21:25 04.08.2019

Затриманий Іраном за контрабанду нафти танкер виявився іракським

1 хв читати
Затриманий Іраном за контрабанду нафти танкер виявився іракським

Танкером, затриманим в Перській затоці Корпусом вартових Ісламської революції (КВІР) за контрабанду нафти, володіли представники Іраку, повідомляє агентство ІРНА.

Раніше в КВІР заявляли, що судно перевозило контрабандну нафту в певну арабську країну. Екіпаж судна становить сім осіб різної національності, всі вони були затримані.

19 липня КВІР повідомив, що в Ормузькій протоці за порушення міжнародних правил судноплавства був затриманий танкер Stena Impero, що слідував під британським прапором. Судно відконвойоване в порт Бандар-Аббас в іранській провінції Хормозган. Серед членів екіпажу Stena Impero троє росіян.

Інцидент із судном Stena Impero стався після того як влада Гібралтару - заморської території Великої Британії - 4 липня затримала танкер GRACE 1, команду якого підозрюють у поставках іранської нафти в Сирію в обхід санкцій ЄС. У Тегерані закликають дати танкеру можливість покинути Гібралтар.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 352 одиниці живої сили - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 126 ворожих атак - Генштаб

РФ почала поширювати серед повстанців у Сирії сепаратистські методички про "захист російського населення" - джерела в ГУР

Очільник Київської МВА вимагає звільнити міських чиновників-фігурантів розслідування земельної корупції

Сибіга обговорив з британським колегою шляхи до миру та довгострокову безпеку України

Застосовано запобіжний захід ще до одного підозрюваного у справі про розкрадання коштів при створенні системи "ДЗВІН"

Створена кооординаційна рада для забезпечення рівних умов для бізнесу у портах

Стармер у розмові з Трампом виразив надію на відновлення допомоги США Україні

Ламмі обговорив з Рубіо і Сибігою перспективи мирного процесу в Україні

У Женеві представили план припинення вогню в Україні

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА