Інтерфакс-Україна
13:38 24.07.2019

З початку доби на Донбасі обстрілів не було

1 хв читати
З початку доби на Донбасі обстрілів не було

Незаконні збройні формування не обстріляли жодного разу позиції об'єднаних сил на сході України з початку доби в середу, повідомляється у зведенні Міноборони, оприлюдненому на сайті відомства.

"З початку поточної доби ворог не порушував заборону на використання будь-якого озброєння. Наші військові дотримуються умов повного припинення вогню. Ситуація на лінії зіткнення знаходиться під надійним контролем підрозділів об'єднаних сил", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, з 00:01 21 липня уздовж всієї лінії розмежування в районі проведення ООС у Донецькій і Луганській областях було встановлено "режим тиші", який передбачає обопільне припинення ведення вогню з усіх видів озброєння. З початку перемир'я бойовики здійснили один обстріл - це сталося у вівторок, 23 липня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США завдали удару по судну наркоторговців у Тихому океані

Росіяни вдарили БпЛА по Харкову - мер

Україні потрібне енергетичне припиненя вогню. Ми наближаємося до гуманітарної катастрофи – гендиректор ДТЕК у Давосі

У Білому домі назвали "продуктивним" перший день тристоронніх переговорів в Абу-Дабі

Трамп розкритикував Канаду через позицію щодо Гренландії та Китаю

На Київщині задіяно понад 4,4 тис. генераторів для забезпечення критичної інфраструктури, очікується додаткове обладнання від партнерів

Єдність та лідерство країн "NB8" посилають потужний сигнал: агресія РФ не буде нормалізована – Сибіга

США та ЄС планують залучити $800 млрд для десятирічного плану відновлення України – Politico

Шмигаль розраховує, що у найближчі дні вдасться перейти від аварійних до погодинних відключень

Умєров про тристоронні переговори між Україною, США та РФ: Завтра будуть ще зустрічі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА