16:24 12.07.2019

Військова бронемашина "Козак-2М1" успішно пройшла держвипробування

2 хв читати
Військова бронемашина "Козак-2М1" успішно пройшла держвипробування

В Україні успішно завершилися державні випробування броньованої колісної машини "Козак-2М1", призначеної для виконання широкого спектру бойових завдань, повідомляється на сайті Ліги оборонних підприємств.

"Це перші в історії незалежної України випробування броньованої машини такого класу. "Козак-2М1" - це повноцінний броньовик для виконання широкого кола бойових завдань. "Козак-2М1" навіть класифікований інакше - як "броньована бойова колісна машина". По суті, "Козак-2М1" - це компактний БТР", - зазначив голова правління ліги, голова ради директорів ПрАТ "НВО "Практика" Олег Висоцький.

За його словами, "Козак-2М1" – це машина військового типу: без рами, з несним корпусом, має хорошу прохідність, високу швидкість і стійкість, а також компактний за висотою, що знижує його уразливість.

Висоцький зазначив, що на початку 2016 року Міністерство оборони проводило відомчі порівняльні випробування 11 бронемашин різних виробників, але лише три з них потім пройшли і держвипробування, зокрема і Козак-2М1, одна з машин держвипробування не пройшла. У "Козака-2М1" вони тривали з жовтня 2018-го до липня 2019 року, за цей час машину перевірили за більш ніж 50 методиками, випробовували в умовах, максимально наближених до бойових.

Голова правління ліги розповів, що в усьому світі є не більше ніж десять виробників, що випускають машини такого класу - в США, Швейцарії та Франції, а на пострадянському просторі її аналогів ніхто більше самостійно не створив.

"Випробування автомобіля "Козак-2М1" - це успіх не лише "Практики". Це спільний успіх усього оборонно-промислового комплексу, Міністерства оборони і Збройних сил України. У роботі зі створення машини брала участь велика кількість підприємств - і приватних, і державних. Це великий успіх нас усіх", - резюмував Висоцький.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Зеленський: Переговори у Стамбулі 2022 року були безуспішними через ультиматуми російської сторони

На Саміті миру багато країн хотіли залучення представників РФ, але більшість не хоче їм навіть потиснути руку - Зеленський

Зеленський: Україна ніколи не говорила, що Китай наш ворог - Китай міг би нам допомогти

Кількість бойових зіткнень на фронті зросла до 70 - Генштаб ЗСУ

Зеленський: Щойно Бразилія і Китай приєднаються до тих принципів, які сьогодні нас усіх об'єднали, ми будемо раді чути їхні думки

Одним меседжем Путін помножив на нуль усе, що він до цього говорив про реальне бажання закінчити війну, - Зеленський

Президент Єврокомісії: коли РФ скаже, що готова до миру, спираючись на статут ООН, тоді настане час включити її в мирний процес

Ми передамо наступним поколінням ефективний механізм імплементації статуту ООН - Зеленський

Прем'єр Канади: Україна - це одна з передових ліній битви в усьому світі, ми всі маємо бути єдині

Україна розпочала переговори з низкою країн, які висловили зацікавленість у проведенні другого саміту миру - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА