Інтерфакс-Україна
07:42 06.06.2019

За минулу добу бойовики 12 разів обстріляли позиції ЗС України на Донбасі, загинув один військовий, ще одного поранено

2 хв читати
За минулу добу бойовики 12 разів обстріляли позиції ЗС України на Донбасі, загинув один військовий, ще одного поранено

За минулу добу бойовики 12 разів обстріляли позиції Збройних сил України на Донбасі, загинув один український військовослужбовець, ще один поранений, повідомляє прес-центр Операції об'єднаних сил (ООС).

"5 червня збройні формування Російської Федерації 12 разів порушили режим припинення вогню, з них двічі - із застосуванням заборонених мінськими угодами мінометів калібру 82 мм. Унаслідок ворожих обстрілів один військовослужбовець Об'єднаних сил загинув, один український захисник отримав поранення", - йдеться у зведенні, оприлюдненому на сторінці прес-центру штабу в соцмережі Фейсбук у четвер уранці.

У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід" бойовики вісім разів обстріляли позиції Об'єднаних сил - тричі поблизу с.Водяне - з озброєння бойових машин піхоти, станкових протитанкових гранатометів, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї, біля н.п. Богданівка - з гранатометів різних систем і стрілецької зброї, поблизу н.п. Новотроїцьке - зі станкових протитанкових гранатометів, у н.п. Пищевик - з автоматичних станкових гранатометів і стрілецької зброї, навколо н.п. Талаківка - з ручних протитанкових гранатометів, неподалік н.п. Новогригорівка - з великокаліберних кулеметів.

У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Північ" позиції українських захисників обстріляні чотири рази - поблизу н.п. Айдар - з мінометів калібру 82 мм, станкових протитанкових гранатометів і великокаліберних, біля Кримського - з мінометів калібру 82 мм, двічі поблизу н.п. Золоте - з автоматичної стрілецької та снайперської зброї.

За даними української розвідки 5 червня один бойовик знищений, ще четверо - поранені.

"З початку поточної доби ворог двічі обстріляв позиції Об'єднаних сил у районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід" поблизу села Павлопіль - з озброєння бойових машин піхоти, біля села Водяне - зі стрілецької зброї", - додали в штабі.

Також у прес-центрі зазначили, що втрат серед військовослужбовців Об'єднаних сил немає.

 

 

ОСТАННЄ

Шмигаль: Немає і не було директив будь з ким вести будь-які розмови щодо територіальних поступок України

"Даринок" відкрив сімейний розважальний комплекс площею 5 тис. кв. м

Затримано харківʼянку, причетну до теракту, через який загинув 15-річний агент рф і український військовий

ЄС пропонує створити добровільний фонд до 40 млрд євро на військові потреби України - ЗМІ

Росіяни з дрона вбили жителя Станіслава на Херсонщині

Черговий саміт ЄС розгляне нещодавні події щодо України, до лідерів Євросоюзу звернеться Зеленський

Дрони СБУ уразили дві газокомпресорні станції та склад ракет до комплексів С-300/С-400 на території РФ - джерела

Секретар Київської міськради Бондаренко написав заяву про тимчасове відсторонення у зв'язку із записами у справі Комарницького

Росіяни тричі обстріляли Покровськ, шестеро осіб постраждали

За ніч збито 16 ударних БпЛА, 9 ворожих безпілотників-імітаторів локаційно втрачені

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА