Інтерфакс-Україна
16:45 08.05.2019

Disney оприлюднила графік виходу фільмів до 2027 року

1 хв читати
Disney оприлюднила графік виходу фільмів до 2027 року

Американська Walt Disney Co., найбільша у світі компанія у сфері розваг і медіа, представила оновлений графік прем'єр фільмів аж до 2027 року з урахуванням придбання частини активів 21st Century Fox на суму $71,3 млрд.

До списку увійшли фільми, права на які раніше належали 21st Century Fox, зокрема "Аватар 2", реліз якого запланований на 2021 рік, а також новий, поки що не названий фільм франшизи Kingsman і хорор "Нові мутанти" з кіносерії "Люди Ікс", які з'являться в кінотеатрах у 2020 році.

"Аватар", що вийшов на екрани в 2009 році, є найкасовішим фільмом в історії - він заробив $2,79 млрд у світовому прокаті. Згідно з графіком, Disney планує випустити ще чотири фільми цієї франшизи в період із 2021 до 2027 року.

Крім того, з 2022 до 2026 року очікується вихід трьох нових фільмів кіносаги "Зоряні війни". Disney в 2012 році придбала компанію Lucasfilm за $4 млрд, отримавши права на зйомки продовжень "Зоряних воєн". Спочатку компанія поставила за мету випускати по одному новому фільму серії щороку.

У графіку наступного року значиться реліз двох неназваних фільмів, що засновані на коміксах Marvel. Три фільми франшизи побачать світ у 2021 році, ще три - у 2022 році.

ОСТАННЄ

"Прометей" потерпає від кібератаки, шахраї вимагають $250 тис. за повернення доступу до сервісів компанії

Іран відкрив повітряний простір країни

Окупанти атакували дронами Білгород-Дністровський район, пошкоджена інфраструктура, є постраждалий

Рада не змогла викликати міністра ветеранів Калмикову і директора НВМК Пронюткіна

"Укренерго" та обленерго повідомляють про застосування аварійних відключень у частині областей

Окупанти вранці завдали удару по Білопіллю на Сумщині, є загиблий та четверо поранених

Ворожий дрон поцілив у поліцейську автівку під час евакуації цивільних у Харківській області

Зеленський погодив заяву заступника керівника ДУС Прилипка про звільнення з посади

Екстрені відключення зберігаються в столиці, на Київщині та Одещині, є знеструмлення на Харківщині та Житомирщині – Міненерго

ДБР: На Донеччині викрито військових, які вкрали понад 47 млн грн на закупівлях дронів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА