Інтерфакс-Україна
20:17 27.04.2019

В Україну прибув Благодатний вогонь з Єрусалима

1 хв читати
В Україну прибув Благодатний вогонь з Єрусалима

В Україну з Єрусалима доставили Благодатний вогонь для віруючих Православної церкви і всіх бажаючих, делегація з 30 осіб зустріла вогонь в аеропорту, передає телеканал "112 Україна".

Зазначається, що делегація з 30 осіб, священнослужителів, ветеранів ООС, українських політиків, меценатів, представників влади та громадських діячів з усіх областей України здійснила візит до Ізраїлю, де після відвідин храму Гробу Господнього привезла звідти головний символ Великодня - Благодатний вогонь.

За інформацією прес-служби ПЦУ, після цього Благодатний вогонь буде доставлений в Свято-Михайлівський Золотоверхий собор, де його зустріне предстоятель Православної церкви України (ПЦУ) митрополит Епіфаній. Благодатний вогонь буде знаходитись у соборі, де кожен зможе запалити від нього свічку.

Як повідомлялося, 27 квітня в Єрусалимі зійшов благодатний вогонь у храмі Гроба Господня.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Чернігівській області 90% абонентів без світла через аварію в мережі - обленерго

Дві людини загинули внаслідок удару БпЛА по вантажівці в Ізюмі

Єврокомісія сприятиме доступу України до резерву кібербезпеки ЄС - Віркунен

ЄС має працювати над інструментами для визначення походження безпілотників - посол Швеції

Військовий омбудсмен: Військові не мають займатися мобілізацією, системі потрібна реформа

Поліція затримала організатора підпалів ресторанів у Чернігові

Сибіга у річницю Будапештського меморандуму: Україна більше не довіряє порожнім обіцянкам

Окупанти захопили майже 12 кв. км в районі Сіверська за добу, на інших напрямках не просувалися - DeepState

За "Хрест бойових заслуг" щомісяця виплачуватимуть 12 тис. грн - Мінсоцполітики

Зеленський обговорював з Кислицею питання перезавантаження ОП та перемовин з США

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА