Інтерфакс-Україна
09:01 14.04.2019

Житель Флориди став жертвою власного казуара

1 хв читати
Житель Флориди став жертвою власного казуара

Літній житель Флориди помер після нападу казуара, повідомила в неділю BBC News.

Нелітаючий птах напав на свого власника, 75-річного Марвіна Ахоса. Той перебував у безпосередній близькості від казуара, в якийсь момент упав, і птах напав на лежачу людину. Ахоса доставили до лікарні з важкими травмами, від яких він помер.

Марвін Ахос тримав на своїй території екзотичних тварин, зокрема, лам.

Казуари - одні з найбільших птахів на Землі. Їх маса може перевищувати 45 кілограмів. Казуари не літають, однак можуть бігати зі швидкістю до 50 кілометрів на годину. Казуар, який напав на Марвіна Ахоса, залишиться частиною власності, до якої належав за законом Флориди.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Евакуація мирних жителів триває у прикордонних громадах Сумщини - ОВА

Петиція до Кабміну про присвоєння звання "Народного артиста" посмертно солісту гурту ADAM Клименку набрала 25 тис. голосів

Видатки загального фонду держбюджету у листопаді-2025 зросли на 9,7% до листопада-2024 – Мінфін

Латвія вивчає досвід енергетичної стійкості України та передала захисникам 30 автомобілів

Одна з загиблих внаслідок авіаудару по Ізюму працювала в поліції

У масштабній ДТП на трасі М06 "Київ–Чоп" на Рівненщині постраждали троє людей - ДСНС

Зеленський говорив з лідерами країн Коаліції охочих, щоб вони не знижували підтримку України після рішення ЄС про кредит

Зеленський: Бачимо сигнали від деяких партнерів щодо допомоги повернути українських полонених і дітей з РФ

Енергетики відновили електропостачання для понад 324 тис. родин на Миколаївщині після нічного обстрілу дронами

Зеленський про нібито бажання РФ завершення війни: Знаєте як буває - хоче, але не може

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА