Інтерфакс-Україна
09:42 11.04.2019

Двоє російських поліцейських попросили політичного притулку в Україні

2 хв читати

Двоє російських поліцейських попросили політичного притулку в Україні - Держприкордонслужба

Харків. 11 квітня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - У пункті пропуску Гоптівка (Харківська обл.) до співробітників Держприкордонслужби України звернулися двоє громадян РФ із проханням політичного притулку в Україні, повідомляє прес-служба Держприкордонслужби України.

"Ці громадяни є діючими співробітниками органів внутрішніх справ РФ, яких переслідують у Росії за принципову позицію щодо протидії злочинності. Причиною, що спонукала їх просити політичного притулку в Україні, стало переховування від переслідування у зв’язку з їх службовою діяльністю... Росіяни пояснюють, що особи, які потрапили в поле їхнього зору як співробітників поліції РФ, є стійким злочинним угрупованням, що розповсюджує наркотичні речовини, з чіткою та розгалуженою системою зв’язків серед високопосадовців різного рівня у владних структурах РФ", - ідеться в повідомленні.

За словами громадян РФ, котрі попросили притулку, вони стали жертвами переслідування впливових осіб через те, що намагалися протидіяти розповсюдженню наркотичних речовин у аптеках на ділянці своєї відповідальності. Вони також стверджують, що стосовно них на території РФ внутрішня безпека МВС РФ сфабрикувала замовну кримінальну справу, яку розслідує Слідчий комітет.

"Не сподіваючись на справедливе розслідування у зв’язку із замовленням "згори", вони прийняли рішення втекти з РФ в Україну. За словами росіян, друзі повідомили їм, що існує реальна загроза їхній свободі, здоров’ю та навіть життю. Наразі проводяться відповідні перевірочні заходи щодо об’єктивності наданої інформації", - йдеться в повідомленні прес-служби Держприкордонслужби України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"АТБ" збільшило поставки товарів в магазини мережі у столиці

Віткофф і Кушнер планують найближчим часом відвідати Москву для зустрічі з Путіним – ЗМІ

Тимошенко ініціювала регулярну співпрацю з нардепами за неправомірну винагороду – антикорупційні органи

Від сьогодні хвилина мовчання оголошується для усього Офісу президента - радниця керівника ОП

Мінсоцполітики з партнерами презентували План гуманітарних потреб та реагування на 2026р для України

Мовний омбудсмен закликає Раду якнайшвидше підтримати проєкт постанови про посилення ролі української мови в утвердженні Української держави

До 9 років позбавлення волі засуджено ексректора Донецького медуніверситету - ВАКС

Тимошенко вручено підозру в спробі підкупу низки нардепів – САП

Відновлення доступу до Polymarket потребує отримання платформою ліцензії – PlayCity

Верховна Рада в середу повторно розгляне призначення Федорова і Шмигаля

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА