Інтерфакс-Україна
08:34 10.04.2019

Мер Нью-Йорка оголосив надзвичайну ситуацію через спалах кору

1 хв читати
Мер Нью-Йорка оголосив надзвичайну ситуацію через спалах кору

Мер Нью-Йорка Білл де Блазіо оголосив надзвичайну ситуацію в зв'язку зі спалахом кору в Брукліні, зажадавши від жителів в обов'язковому порядку пройти процедуру вакцинації, пише The New York Times.

"Це епіцентр спалаху кору, який треба усунути негайно", - сказав він.

За його словами, вакцина проти кору працює і є абсолютно безпечною і ефективною. Білл де Блазіо зазначив, що тим, хто відмовився від щеплень, може бути призначений штраф до $ 1 тис.

Як повідомляє газета, в місті зареєстровано 285 випадків захворювання на кір, 21 з яких привів до госпіталізації. NYT зазначає, що влада міста протягом декількох місяців боролася з кором в ультраортодоксальних єврейських громадах в Брукліні, проте їхні члени та інші місцеві жителі в своїй більшості відмовлялися від вакцинації.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог окупував Званівку та просунувся у кількох населених пунктах на Слов'янському напрямку - DeepState

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

Стармер обговорив з Трампом можливості досягнення миру в Україні – ЗМІ

Уряд поставив завдання зменшити кількість відключень енергопостачання для населення - Свириденко

Надання ЄС Україні 90 мільярдів євро на два роки - ключовий результат грудня і важливий результат усього року – Зеленський

Рютте: Деякі країни, якщо буде потрібно, готові взяти участь у військових діях в Україні у випадку повторної агресії РФ - ЗМІ

Росія Путіна не відрізняється від ІДІЛ чи "Хамас" – Сибіга про депортацію цивільних в РФ

Умєров повідомив про зустріч з американською стороною сьогодні

У Румунії відкриють другий за величиною логістичний хаб для допомоги Україні - ЗМІ

Сибіга доручив дипломатам оперативно і принципово реагувати на випадки ганебного ставлення до українців

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА