Інтерфакс-Україна
08:28 09.04.2019

Парубій не втрачає надію на прийняття Радою Виборчого кодексу

1 хв читати
Парубій не втрачає надію на прийняття Радою Виборчого кодексу

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій сподівається, що українському парламенту вдасться прийняти Виборчий кодекс.

"Я сподіваюсь, що ми зможемо той шлях пройти", - сказав спікер в ефірі програми "Свобода слова" на каналі ICTV в понеділок увечері.

Він нагадав, що багато хто скептично ставилися до перспектив Верховної Ради проголосувати за медичну реформу, закон про освіту, закон про Вищий антикорупційний суд.

"Я не можу говорити впевнено. Можу сказати, що я, як глава українського парламенту, роблю все можливе. Ще жодного разу ми не відходили від тих планів, які у нас є ... Я сподіваюся - це будуть м'які слова - що ми зможемо пройти ті 4,5 тисячі правок, які є. І що ми зможемо прийняти позитивне рішення", - сказав А.Парубій.

Як повідомив раніше народний депутат з фракції "Самопоміч" Руслан Сидорович, робоча група завершила підготовку проекту Виборчого кодексу до другого читання.

7 листопада 2017 року Верховна Рада України підтримала в першому читанні проект Виборчого кодексу України (законопроект №3112-1) авторства групи народних депутатів на чолі зі спікером парламенту А.Парубієм. Ініціатива передбачає пропорційну систему виборів народних депутатів з відкритими списками.

Спікер неодноразово висловлював надію на те, що парламент затвердить Виборчий кодекс до наступних парламентських виборів.

 

 

ОСТАННЄ

На фронті більше 140 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Міжнародна федерація шахів має намір допустити росіян до турнірів із національною символікою

На Одещині після масованих ударів РФ усі служби працюють у цілодобовому режимі

Віткофф заявив про "значний прогрес" на україно-американських перемовинах за участі Зеленського

МВС: До 14 осіб зросло кількість постраждалих у Запоріжжі внаслідок ворожих обстрілів

Українська та американська делегації продовжать переговори щодо України в Берліні у понеділок

Країни ЄС поблизу кордонів РФ планують посилення обороноздатності через загрозу з боку Росії

У Києві до кінця доби та вранці понеділка очікується туман

МЗС України вітає звільнення 123 політв’язнів у Білорусі, серед них - п’ятеро українців

Зеленський подякував Макрону за підтримку України на тлі перемовин щодо завершення війни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА